Farmasi Çay Ağacı Serisi

Merhaba güzel ailem. Yine instagram için hazırladığım bir içeriği bloğuma da taşımak istedim. O yüzden bugünkü konumuz; Farmasi Çay Ağacı Serisi İle 3 Adımda Sivilcelere Veda.

farmasi-cay-agaci-serisi

♥ Bu ürünü sipariş vermek veya Üye Olmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz hanımlar ♥

İşaretli Alanların *Doldurulması Zorunludur.

🌿 DR. Cevdet Tuna Çay Ağacı Sabun ile yüzünü yıka,

🌿 DR. Cevdet Tuna Çay Ağacı Toniği pamuğa döküp yüzüne uygula, (Toniğin aynı zamanda gözenek sıkılaştırma etkisi de var.)

🌿 DR. Cevdet Tuna Çay Ağacı Sos Serum ile sivilcelerin üzerine lokal olarak serumu sür. 

Kesin ve net olarak söylüyorum; Karma & Yağlı Ciltlere Uygun en güzel cilt bakım ürünleri bunlar.  Daha geçen günlerde kocaman çıkacak olan 3 tane iltihaplı sivilcemi bu seriden sadece toniği ve serumuyla sivilceler çıkmadan yok ettik. Gözüm kapalı tavsiye ediyorum.

.

Ürünlerin ayrı ayrı inceleme yazılarını okumak isterseniz aşağıya linklerini bırakıyorum;

Eğer sizde Farmasi Ürünlerinden yada herhangi bir Farmasi ürünü satın almak isterseniz Makyajdiyaristore  instagram sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi’ye üye olarak kendi ürünlerinizi %30 ve %40 indirimli olarak almak yada ürünleri satarak kazanç sağlamak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz…♥ Şuradaki yazıma numaranızı bırakırsanız ise sizinle iletişime geçerek sistemi detaylı anlatıp, üyeliğinizi gerçekleştirebiliriz.

NOT: Fotoğraflarımın Ve Yazılarımın Telif Hakkı Bana Aittir.Herhangi Bir Sayfada Paylaşılması Yasaktır. ✖ Yapanlar Hakkında Cezai İşlem Başlatılacaktır.

Hoşçakalın…♥

 

2 comments

  1. Çay ağacı yağı benim de dönemsel çıkan sivilcelerime çok iyi geliyor. Elimdekiler bitince Farmasi deneyebilirim; aklımda olsun 🙂 sevgiler!

Bir cevap yazın