Farmasi Çay Ağacı Şampuanı

Merhaba güzel ailem. Bugün yine deneyip çok memnun kaldığımız bir Farmasi ürünü daha inceleyeceğiz. Yazımı detaylandırmadan önce; 

♥ Bu ürünü sipariş vermek veya Üye Olmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz hanımlar ♥

İşaretli Alanların *Doldurulması Zorunludur.

farmasi-cay-agaci-sampuan

♥ Bu ürünü sipariş vermek veya Üye Olmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz hanımlar ♥

İşaretli Alanların *Doldurulması Zorunludur.

Farmasi’nin hemen hemen neredeyse tüm şampuanlarını denedik. Sırada ise çok severek kullandığımız; Dr. Cevdet Tuna Çay Ağacı Serisinin Çay Ağacı Şampuanı vardı. Zaten bu seri yağlı cilt tipleri için olduğundan şampuanını da yağlı saçlar için özel olarak formüle edilmiş. Eşimin saç tipi yağlı olduğu için bu sebepten çay ağacı şampuanı eşim çok merak etmişti. Hemen aldık.

dr-cevdet-tuna-cay-agaci-sampuan

Farmasi Çay Ağacı Şampuanı

225 ml’lik bir şişede. Az bir miktarı Sezer’in saçlarına yettiği için uzun süre kullanacak gibi görünüyor. Yağlı saç tipine sahip olanların yanısıra çay ağacının antiseptik özelliğinden dolayı saç diplerinde egzama problemi olanlar için de öneriliyor. Egzama problemi olup kullananlar da ayrıca çok memnun.

farmasi-cay-agaci-yagi-sampuan

Şampuan anlayabileceğiniz üzere çay ağacı kokuyor. Sos serumunu, toniğini sivilcelerime çok iyi geldiğinden dolayı hayranlıkla kullandığım için kokusu beni hiç rahatsız etmiyor. Aksine seviyorum.☺ Şampuanı genelde eşim kullanıyor ama bende arada sırada kullanıyorum.

  • Saç diplerine ferahlık veriyor.
  • Saçları aynı zamanda güzel temizliyor.
  • Eşimin saç tipi yağlı olduğu için bu şampuan sayesinde saçlarını yıkadıktan sonra yağlanma sürecini uzatıyor. Bu sebepten çok sevdi. Normal şartlarda diğer şampuanları kullandığında gün sonuna kadar saçları yağlanıyor. Fakat çay ağacı şampuanla gün sonu bile tertemiz saçlar oluyor. Bitince tekrar alacağımız kesinleşti bu durumda.☺

farmasi-dr-cevdet-tuna-cay-agaci-sampuan

Eğer sizde Farmasi Ürünlerinden yada herhangi bir Farmasi ürünü satın almak isterseniz; FARMASİHİKAYESİ instagram sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi’ye üye olarak kendi ürünlerinizi %30 ve %40 indirimli olarak almak yada ürünleri satarak kazanç sağlamak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz…♥ Şuradaki yazıma numaranızı bırakırsanız ise sizinle iletişime geçerek sistemi detaylı anlatıp, üyeliğinizi gerçekleştirebiliriz.

NOT: Fotoğraflarımın Ve Yazılarımın Telif Hakkı Bana Aittir.Herhangi Bir Sayfada Paylaşılması Yasaktır. ✖ Yapanlar Hakkında Cezai İşlem Başlatılacaktır.

Hoşçakalın…♥

Bir cevap yazın