Farmasi Brave White Erkek Parfümü

Herkese merhaba güzel okuyucularım. Farmasi’nin erkek parfümlerine eşim bayılıyor. Hatta beğendiği parfümlerden sürekli almak istiyor ama ben farklı çeşitler denemesi için bloğumda yeni ürünlere yer vermek istediğimden kendisine sürekli yeni parfümler denettiriyorum. Neyse canım benim sayemde kokuları keşfediyor. Keşfettiklerini de çok seviyor.☺ Bugün inceleyeceğimiz parfüm ise; Farmasi Brave White Erkek Parfümü. Yazımı detaylandırmadan önce; Farmasi Direktörü olarak; Farmasi üyelik ve siparişleriniz için benimle ŞURADAKİ linke tıklayarak iletişime geçebileceğinizi belirtmek isterim.♥ 

farmasi-brave-white-erkek-parfumu

Farmasi Brave serisindeki parfümlerden “Deep, Desert ve White” olmak üzere 3 farklı seçeneği mevcut. Biz Brave Deep‘i de kullandık. Hatta ben de onun kokusunu çok sevdim. Tekrar alacağım. Onun detaylı yazısını okumak isterseniz şuraya tıklayabilirsiniz. White ise oldukça sade bir tasarımı olan, mavi renkli 60 ml’lik cam şişeye sahip.

farmasi-brave-white-erkekparfumu

Farmasi Brave White Erkek Parfümü

  • Üst notalarında : Limon, Gül Ağacı ve Frenk Üzümü, kalp notasında Karabiber,
  • Orta Notalarında : Sedir Ağacı ve Marin notaları ile harmanlanırken,
  • Dip notalarında :  Amber ve Misk bulunuyor.

Kalıcılığı çok başarılı. Eşim sabah sıkıp çıksa, akşam geldiğinde hala o kokuyu hissediyorum. Karizmatik aynı zamanda spor bir koku. Öyle ağır baygın kokulardan değil. Ama tabii Brave serisinden bir seçim yapacak olsak yine Deep deriz.☺♥

farmasi-brave-white-parfum

Eğer sizde Farmasi Ürünlerinden yada herhangi bir Farmasi ürünü satın almak isterseniz @FARMASİHİKAYESİ instagram sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi’ye üye olarak kendi ürünlerinizi %30 ve %40 indirimli olarak almak yada ürünleri satarak kazanç sağlamak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz…♥ Şuradaki yazıma numaranızı bırakırsanız ise sizinle iletişime geçerek sistemi detaylı anlatıp, üyeliğinizi gerçekleştirebiliriz.

NOT: Fotoğraflarımın Ve Yazılarımın Telif Hakkı Bana Aittir.Herhangi Bir Sayfada Paylaşılması Yasaktır. ✖ Yapanlar Hakkında Cezai İşlem Başlatılacaktır.

Hoşçakalın…♥

Bir cevap yazın