Farmasi Brave Deep Erkek Parfümü

Selammm herkese. Farmasi Brave Deep Erkek Parfümü, Farmasi’den aldığımız 75684. parfüm olarak tarihe geçti.☺ Şaka bir yana hem ben, hem Sezer her kullandığımız Farmasi Parfümlerini çok beğenince bir diğer siparişimizde yenilerini, farklı çeşitlerini denemek istiyoruz. Brave Deep de onlardan biri.

farmasi-brave-deep-erkek-parfumu

Oldukça sade bir tasarımı olan, mavi renkli 60 ml’lik cam şişeye sahip;

Farmasi Brave Deep Erkek Parfümü;

  • Üst Notalarında: Limon, Ananas, Elma, Armut ve Mandalina,
  • Kalp Notalarında: Lavanta, Kavun, Pembe Biber ve Marine,
  • Dip Notalarında: Paçuli, Amber, Misk ve Karamel bulunuyor.

farmasi-brave-deep-parfum

Hafif okyanus esintisi kokan, hem karizmatik, hem ferah hoş bir parfüm. Kokusu oldukça kalıcı. Hatta bu parfümü ilk testerını kokladığım günden itibaren Sezer’e alalım diyordum ama pek yanaşmıyordu. Sürekli katalogdan başka parfümler sipariş ediyordu. Son siparişimde dayanamadım aldım. Şimdi kendisi de çok severek kullanıyor.

brave-deep-parfum

Eğer sizde Farmasi Ürünlerinden yada herhangi bir Farmasi ürünü satın almak isterseniz Makyajdiyaristore  instagram sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi’ye üye olarak kendi ürünlerinizi %30 ve %40 indirimli olarak almak yada ürünleri satarak kazanç sağlamak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz…♥ Şuradaki yazıma numaranızı bırakırsanız ise sizinle iletişime geçerek sistemi detaylı anlatıp, üyeliğinizi gerçekleştirebiliriz.

NOT: Fotoğraflarımın Ve Yazılarımın Telif Hakkı Bana Aittir.Herhangi Bir Sayfada Paylaşılması Yasaktır. ✖ Yapanlar Hakkında Cezai İşlem Başlatılacaktır.

Hoşçakalın…♥

Bir cevap yazın