Farmasi Bouquet Parfüm

Merhaba güzel ailem. Farmasi’den son verdiğim siparişte aldığım ve bana geldiği ilk günden itibaren neredeyse hergün sıktığım, hatta şuan bile sıkıp bilgisayar başına öyle geçtiğim, kokusuna hayran olduğum, bıdı bıdı bıdı olarak daha anlatacağım Farmasi Bouquet Parfüm‘den bahsedeceğim bugün.

bouquet-parfum

Bu parfüm Farmasi’nin çok eski kokularındanmış. Hatta bununla birlikte yanılmıyorsam 4 farklı seçeneği daha var. Onlarda bunun gibi eski parfümlerden oluyormuş. Bu sebepten özlenen kokuları yeni ambaljları ile tekrar satışa çıkardılar. İyiki çıkarmışlar. Çok beğendim doğrusu. Hatta Bouquet’i çok beğendiğim için Brave Blue’yu da denemek istiyorum. Ay bitmeden alacağım.

farmasi-bouquetparfum

Bu parfüm 50 ml’lik şişede. Gold kapaklı şişesiyle sade ve şık görünüyor. Ambalajı da çok tatlı. Çiçeksi hafif bir kokusu var. Mesela ben bundan üç dört sene öncesinde oldukça ağır kokulardan hoşlanırken şimdi daha ferah daha çiçeksi, naif kokulardan hoşlanıyorum. Bu koku da tam olarak istediğime kavuşmuş gibi hissettim kendimi. Belki de o yüzden her fırsatta sıkıyor olabilirim.☺ Kalıcılığı da gayet iyi bu arada. BEN ÇOK SEVDİM!♥

farmasi-bouquet-parfum-

Eğer sizde Farmasi Ürünlerinden yada herhangi bir Farmasi ürünü satın almak isterseniz Makyajdiyaristore  instagram sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi’ye üye olarak kendi ürünlerinizi %30 ve %40 indirimli olarak almak yada ürünleri satarak kazanç sağlamak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz…♥ Şuradaki yazıma numaranızı bırakırsanız ise sizinle iletişime geçerek sistemi detaylı anlatıp, üyeliğinizi gerçekleştirebiliriz.

NOT: Fotoğraflarımın Ve Yazılarımın Telif Hakkı Bana Aittir.Herhangi Bir Sayfada Paylaşılması Yasaktır. ✖ Yapanlar Hakkında Cezai İşlem Başlatılacaktır.

Hoşçakalın…♥

2 comments

  1. Benim aklımda hala Goya var; ama, Bouquet de aklımda olsun. Zira ben de çiçeksi kokuları çok severim 🙂 Güle güle kullan, sevgiler!

    1. Teşekkürler, ikisini de çok seveceksin Başak’cım.♥

Bir cevap yazın