Farmasi Botanics Herbal Mix Şampuan

Herkese merhaba sevgili Farmasi ürün meraklıları. 🙂 Bende herbir ürününü heyecanla ve merakla deneyenlerdenim. Yalnız değilsiniz.♥ Son denediğim ise  Farmasi Botanics ailesine yeni katılan Herbal Mix Şampuan oldu.

Yazımı detaylandırmadan önce; Farmasi Direktörü olarak benimle iletişime geçip;

Bu ürünü sipariş vermek veya Üye Olmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. 🙂

İşaretli Alanların *Doldurulması Zorunludur.

farmasi-botanics-herbal-mix-sampuan

Farmasi Botanics serisinde “RENKLENDİRİCİ, PARABEN VE SİLİKON” bulunmuyor.İçeriğinin temiz olması nedeniyle daha ilk baştan gönül rahatlığıyla kullanıyoruz. Sırf bu sebep bile Farmasi’yi başlı başına sevme nedenlerimden.♥

farmasi-botanics-herbalmix-sampuan

Botanics Herbal Mix şampuan içeriğinde ise Yeşil Çay, Ihlamur Çiçeği, Papatya Çiçeği, Adaçayı, Isırgan Otu, At Kuyruğu Otu özleri ve  Provitamin B5 bulunuyor.

Şampuanın kokusu ise tekkelimeyle HARİKAAA! Nasıl tanımlarım bilmiyorum ama eğer imkanınız varsa bu şampuanı bir kez koklayın!♥ Çok beğeneceksiniz sizde.

farmasi-herbal-mix-sampuan

Şampuan yoğun ve şeffaf bir yapıya sahip. Saçlarımı temizliyor ve yumuşacık yapıyor. Kokusu da kalıcı. Saçlarımı yıkadıktan saatler sonra bile kokusunu hissediyorum. Boyalı saçlarıma iyi geliyor. Diğer çeşitlerini de merak ediyorum. Deneyeceğim muhakkak. Şuan eşimle birlikte kullanıyoruz. Kendisi de çok memnun kaldı. Uygun fiyatlı, hemde temiz içerikli şampuan arayışında olanlara tavsiyemdir.

farmasi-botanics-herbal-sampuan

Eğer sizde Farmasi Ürünlerinden yada herhangi bir Farmasi ürünü satın almak isterseniz @FARMASİHİKAYESİ instagram sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi’ye üye olarak kendi ürünlerinizi %30 ve %40 indirimli olarak almak yada ürünleri satarak kazanç sağlamak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz…♥ Şuradaki yazıma numaranızı bırakırsanız ise sizinle iletişime geçerek sistemi detaylı anlatıp, üyeliğinizi gerçekleştirebiliriz.

NOT: Fotoğraflarımın Ve Yazılarımın Telif Hakkı Bana Aittir.Herhangi Bir Sayfada Paylaşılması Yasaktır. ✖ Yapanlar Hakkında Cezai İşlem Başlatılacaktır.

Hoşçakalın…♥

Bir cevap yazın