Farmasi BOB Erkek Parfümü

Merhaba sevgili ailem. Geçtiğimiz haftalarda eşime Farmasi’den çok güzel bir parfüm aldık. Aslında alırken kokusu hakkında hiçbir fikrimiz yoktu. Sadece açıklama kısmında yazan notalarına bakarak karar verdik. Parfümden bayağı memnun kalınca, 14 Şubat yaklaşıyorken sizde eşlerinize, sevgililerinize hediye alma telaşına kapılmayın diye bugün size çok ama çok güzel bir parfüm önerisiyle geldim.

Bahsettiğim parfüm; Farmasi BOB Erkek Parfümü…♥

farmasi-bob-edt

Farmasi BOB Erkek Parfümü

Bu parfüm “Aromatik & Akuatik Kokular” içeriyor.

  • Üst notalarında : Limon ve Frenk üzümü
  • Orta Notalarında : Lavanta, Yasemin ve Marin notaları
  • Alt Notalarında : Paçuli, Sedir Ağacı ve Misk kokuları bulunuyor.

farmasi-bob-parfum

Parfüm 100 ml’lik, dikdörtgen şeklinde tasarlanmış, sade ve şık bir şişede. Hem karizmatik, hemde denizimsi mis bir koku. Hafiften gelen limon kokusu… Çok çekici olmuş. Farmasi BOB Parfüm aynı zamanda Giorgio Armani Acqua Di Gio Homme parfümün muadili olarak da gösteriyor.

farmasi-bob-parfum-

Farmasi danışmanlığı da yaptığım için bu parfümü alan çoğu müşterilerimden Giorgio Armani’yi kullananlar da onun kokusuna çok benzetiyor. Karizmatik ama kokusu baymıyor. Ağır bir kokusu yok yani. Gayet ideal bir koku.

farmasi-uye-kaydi

Kalıcılığına gelecek olursak tamamen efsane. 2 gün boyunca hem vücutta, hem kıyafetlerin üzerinden kokusu gitmiyor. Spor kokulardan ziyade daha karizmatik parfümlerden hoşlananlara kesinlikle tavsiyemdir.

Eğer sizde bu parfümü yada herhangi bir Farmasi ürünü satın almak isterseniz Makyajdiyaristore  instagram sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi’ye üye olmak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz…Üye olurken en alttaki ismime ait kutucuğu işaretlemeyi unutmayın…♥

Sevgilerimle…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın