Farmasi Biberli Masaj Jeli

Yazımı detaylandırmadan önce; Farmasi Direktörü olarak benimle iletişime geçip;

Bu ürünü sipariş vermek veya Üye Olmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. 🙂

İşaretli Alanların *Doldurulması Zorunludur.

farmasi-biberli-balsam

Defalarca kullanıp bitirdiğim, stok çekmecemde yığınlarca bulunan @farmasihikayesi Biberli Masaj Jeli Ne İşe Yarar?
✨Yorgunluk hissinize anında rahatlık verir. Uzun, yorucu ve strestli bir gün sonunda, kırmızı biber, zencefil, ısırgan otu ve mentol ile zenginleştirilmiş bu mucizevi karışım, bedeninizi ve ruhunuzu yatıştırır.
✨Kolay emilimi ile cildinize eşsiz bir masaj keyfi yaşatır.
✨İçeriğindeki zencefil cildin nem dengesini düzenlerken, ısırgan otu cildin mineral ihtiyacını karşılamaya yardımcı olur.
✨Baş, boyun ve omuz masajı, özellikle baş ağrısı, uykusuzluk, gerginlik, sırt ve boyun ağrıları, tutulmalar gibi sorunların giderilmesinde etkilidir.
✨Eklem bölgelerinde rahatlık verir.
✨Cilde canlılık ve ferahlık katar.
✨Farmasi Nutri-Fiber Gıda Takviyesi + Biberli Masaj Jeli beraber kullanıldığında zayıflamaya da yardımcı olur.
.
Alın, aldırın.??

Eğer sizde Farmasi Ürünlerinden yada herhangi bir Farmasi ürünü satın almak isterseniz; FARMASİHİKAYESİ instagram sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi’ye üye olarak kendi ürünlerinizi %30 ve %40 indirimli olarak almak yada ürünleri satarak kazanç sağlamak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz…♥ Şuradaki yazıma numaranızı bırakırsanız ise sizinle iletişime geçerek sistemi detaylı anlatıp, üyeliğinizi gerçekleştirebiliriz.

NOT: Fotoğraflarımın Ve Yazılarımın Telif Hakkı Bana Aittir.Herhangi Bir Sayfada Paylaşılması Yasaktır. ✖ Yapanlar Hakkında Cezai İşlem Başlatılacaktır.

Hoşçakalın…♥

Bir cevap yazın