Farmasi Bianca Parfüm

Herkese merhaba. Farmasi parfümlerin hepsini sırasıyla kullanmaya ant içtim.☺ Şuan kaçıncısını kullanıyorum bilmiyorum bile. Bugünkü konuğumuz ise; Farmasi Bianca Parfüm. Yazımı detaylandırmadan önce Farmasi ürünlerini temin edebileceğiniz güvenilir bir sayfa öneriyorum; tabii ki BEN.!☺♥ @MAKYAJDİYARİSTORE instagram satış hesabımdan benimle üyelik ve sipariş için iletişime geçebilirsiniz.

farmasi-bianca-parfum

Beyaz ve gümüş detaylara sahip, 55 ml’lik çok zarif bir şişe tasarımında. Ben bu parfüme firmanın teşvik hediyeleri sayesinde sahip oldum. Birçok farklı hediye seçeneği vardı ama ben, ablam ve yengemin önerisi ile Bianca’yı seçtim. Aldıktan sonra iyiki onlara güvenmişim dedim doğrusu.☺ Bu arada bilmeyenler için Farmasi parfümler birçok ünlü markalı parfümlere muadiller. Bianca ise Calvin Klein Beauty Parfüme dupe olarak gösteriliyor. Calvin Klein denemedim ama muadil konusunda Goya’dan sonra tamamen inandım. Victoria’s Secret Bombshell’e çok benzer bir parfüm. İkisini de oldukça yakından tanıyorum çünkü.☺

farmasi-biancaparfum

Farmasi Bianca Parfüm

  • Üst Notalarında : Taze Notalar ve Yasemin,
  • Kalp Notalarında : Zambak, Beyaz Çiçekler, Baharatlı Notalar,
  • Dip Notalarında : Sedir Ağacı ve Amber.

farmasi-bianca

Çiçeksi ve baharatlı notalarıyla bence harika bir kokuya sahip. Hem kadınsı, hem naif, hoş bir koku. Kalıcılığı ise çok çok başarılı. Gün boyunca kokusunu hissetmemin yanısıra bileğimi koklamaktan kendimi alıkoyamıyorum her defasında. Çok sevdik biz birbirimizi.☺♥

bianca-parfum

Eğer sizde Farmasi Ürünlerinden yada herhangi bir Farmasi ürünü satın almak isterseniz Makyajdiyaristore  instagram sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi’ye üye olarak kendi ürünlerinizi %30 ve %40 indirimli olarak almak yada ürünleri satarak kazanç sağlamak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz…♥ Şuradaki yazıma numaranızı bırakırsanız ise sizinle iletişime geçerek sistemi detaylı anlatıp, üyeliğinizi gerçekleştirebiliriz.

NOT: Fotoğraflarımın Ve Yazılarımın Telif Hakkı Bana Aittir.Herhangi Bir Sayfada Paylaşılması Yasaktır. ✖ Yapanlar Hakkında Cezai İşlem Başlatılacaktır.

Hoşçakalın…♥

2 comments

  1. Calvin Klein Beauty parfüm benim en en en sevdiğim parfümlerden biri, muadili deyince gözlerim açıldı resmen! Farmasi Bianca’yı yazıyorum bir kenara! Elimdeki parfümleri bitirmeye yakın kapını çalacağım ^_^ Çok sevgiler!

Bir cevap yazın