Farmasi Banyo Köpüğü

Herkese merhaba güzel ailem. Farmasi ailesine yeni katılan banyo köpüklerinden hemen bende bir tane aldım. Birçok seçeneği olsa da benim ilgimi ilk olarak “Nektarin Büyüsü Banyo Köpüğü” çekti. Tabii bunu denedikten sonra diğer çeşitlerini de merak ettim. Sırasıyla onları da deneyeceğim inşallah.

farmasi-bubble-bath

♥ Bu ürünü sipariş vermek veya Üye Olmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz ♥

İşaretli Alanların *Doldurulması Zorunludur.

farmasi-bubble-bath-

Öncelikle banyo köpüğü nedir bahsedeyim. Banyo köpüğü ve duş jeli her ne kadar benzer amaçlara hitap ediyor gibi görünse de, bu ikilinin arasında önemli farklar bulunmaktadır. Banyo köpüğünün asıl işlevi su dolu bir küveti köpürtmektir. Fakat burada Farmasi banyo köpüğünün kullanımını okursanız cilt temizliğinde yani duş jeli olarak da kullanılabiliyor. Bende o amaçla yani duş jeli olarak kullanıyorum.

Farmasi Banyo Köpüğü – Nektarin Büyüsü :  ismi gibi yoğun bir nektarin kokusunda. Ağır rahatsız eden bayıcı bir koku değil aksine mis gibi nektarin kokusu. Kendinizi yaz aylarında tüm yeşilliğin içerisinde nektarin bahçesinde hissettiriyor.  500 ml’lik bir şişede bulunuyor. Çok az bir miktarı iyice köpürüyor. Bu gidişle uzun bir süre kullanacağız gibi. Bu arada cildimi güzel temizliyor. Kokusu hemen uçup gitmiyot. Duş sonrası da hissettiriyor kendisini.

farmasi-bubble-bath-nektarin-buyusu

Eğer sizde Farmasi Ürünlerinden yada herhangi bir Farmasi ürünü satın almak isterseniz @FARMASİHİKAYESİ instagram sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi’ye üye olarak kendi ürünlerinizi %30 ve %40 indirimli olarak almak yada ürünleri satarak kazanç sağlamak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz…♥ Şuradaki yazıma numaranızı bırakırsanız ise sizinle iletişime geçerek sistemi detaylı anlatıp, üyeliğinizi gerçekleştirebiliriz.

NOT: Fotoğraflarımın Ve Yazılarımın Telif Hakkı Bana Aittir.Herhangi Bir Sayfada Paylaşılması Yasaktır. ✖ Yapanlar Hakkında Cezai İşlem Başlatılacaktır.

Hoşçakalın…♥

Bir cevap yazın