Farmasi Aynısefa Krem Balsam

Herkese merhaba sevgili blog okuyucularım.  Farmasi’den tüm ürünleri denedim diyordum ki evimize bir meleğin katılmasıyla birlikte ihtiyacım halinde DR. CEVDET TUNA AYNISEFA KREM BALSAMI da kullandık.☺Peki ne amaçla kullandık? Yazımı detaylandırmadan önce; Farmasi Direktörü olarak benimle iletişime geçip;

Bu ürünü sipariş vermek veya Üye Olmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. 🙂

farmasi-aynisefa-krem-balsam

Aynısefa Yağı Ne işe Yarar?

  • Aynısefa yağı uzun yıllardır bilinen ve kullanılan bir yağdır. Tırnak mantarını geçirmesi, cilt kuruluğuna iyi gelmesi ve saçlara canlılık kazandırması aynısefa yağı faydaları arasındadır.
  • Adet dönemindeki ağrıları azaltır. Adet döneminde ağrı yapan kramplara iyi gelir. Ağrıyan bölgedeki kan akışını hızlandırır. Bunun için karın bölgesine sürülebilir. Aynı zamanda adet düzensizliğini de önler.
  • Doğal antiseptik özelliği vardır. Vücuttaki bakterilerin ve enfeksiyonların gelişmesini engeller.
  • Kuru egzamaya iyi gelir.
  • Ciltte oluşan yada oluşmakta olan çatlaklara iyi gelir.

aynisefa-balsam

Bende aynısefa yağı krem balsamı hamileliğimden dolayı oluşmakta olan çatlaklar için ve ellerimdeki egzamalar için aldım. Çatlak oluşumundan önce pek yağ yada kremler kullanmadım. Çünkü çatlamayacağımı düşündüm. Çok hata etmişim. 🙂 Oluştuktan sonra da yine düzenli kullanamadım ama iyice kuruyan ve gerilen karın bölgesine yoğun nemlendirme özelliğinden dolayı çok iyi geldi. Hamile üyelerimden biri de duş sonrası bu balsamı kullandığı için çatlamadığını ve bir sonraki duşa kadar nemlendirme ihtiyacı duymadığı yorumunda bulunmuştu.

Ellerimde de bitmek tükenmek bilmeyen egzamalarım için kullanıyorum. Aynı şekilde yoğun nemlendirme özelliği sayesinde ellerimi çok rahatlatıyor. Aynı balsamı kayınbabama işinden dolayı çatlayan elleri için almıştık. O da çok memnun kaldı.

farmasi-aynisefa-balsam

Eğer sizde Farmasi Ürünlerinden yada herhangi bir Farmasi ürünü satın almak isterseniz; FARMASİHİKAYESİ instagram sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi’ye üye olarak kendi ürünlerinizi %30 ve %40 indirimli olarak almak yada ürünleri satarak kazanç sağlamak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz…♥ Buradaki yazıma numaranızı bırakırsanız sizinle iletişime geçerek sistemi detaylı anlatıp, üyeliğinizi gerçekleştirebiliriz.

NOT: Fotoğraflarımın Ve Yazılarımın Telif Hakkı Bana Aittir.Herhangi Bir Sayfada Paylaşılması Yasaktır. ✖ Yapanlar Hakkında Cezai İşlem Başlatılacaktır.

Hoşçakalın…♥

 

Bir cevap yazın