Farmasi Aydınlatıcı Sabun

Herkese merhaba güzel okuyucularım. Farmasi Dr. Cevdet Tuna Aydınlatıcı Seri geçtiğimiz ay yenilenen formülüyle çok daha güçlü bir şekilde geldi. Seri çıkar çıkmaz bende çok merak ettiğim için hemen ayın başında tüm ürünleri siparişini vermiştim. Bugünde serinin ilk adımı olan; Aydınlatıcı Sabundan bahsedeceğim. Yazımı detaylandırmadan önce; Farmasi Direktörü olarak; Farmasi üyelik ve siparişleriniz için benimle ŞURADAKİ linke tıklayarak iletişime geçebileceğinizi belirtmek isterim.♥  

farmasi-aydinlatici-sabun

Kullanımı: Sabah – akşam köpürterek yüzümüze uyguluyoruz ve ılık suyla duruluyoruz. Ben yüzümde pek bekletmiyorum. Mis gibi çiçeksi hafif bir kokusu var. Zaten kum zambağı içeriyor.♥

farmasi-dr-cevdet-tuna-aydinlatici-sabun

  • Bu sabunun cildimde bıraktığı hafif sıkılaşmış hissi seviyorum.
  • Yüzümü duruladıktan sonra yüzümdeki o yorgun ifadeyi alıyor. Özellikle sabahları kullandığım zaman sanki kendimi daha dinç hissediyorum.
  • Birde şunu belirtmeliyim ki benim yüzümde şuan için koyu leke problemim yok. O yüzden o konuda bir gözlemim olmadı ama yüzüme aydınlık bir görünüm kattığını söyleyebilirim.
  • Ayrıca bu sabun beyazlatma sabunu değil renk eşitsizliklerini düzenlemeyi, cilde aydınlık görünüm vermeyi vaat eden bir sabun. Bilincinde olarak almanızı ve kullanmanızı tavsiye ederim.

farmasi-aydinlatici-sabun-

Eğer sizde Farmasi Ürünlerinden yada herhangi bir Farmasi ürünü satın almak isterseniz @FARMASİHİKAYESİ instagram sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi’ye üye olarak kendi ürünlerinizi %30 ve %40 indirimli olarak almak yada ürünleri satarak kazanç sağlamak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz…♥ Şuradaki yazıma numaranızı bırakırsanız ise sizinle iletişime geçerek sistemi detaylı anlatıp, üyeliğinizi gerçekleştirebiliriz.

NOT: Fotoğraflarımın Ve Yazılarımın Telif Hakkı Bana Aittir.Herhangi Bir Sayfada Paylaşılması Yasaktır. ✖ Yapanlar Hakkında Cezai İşlem Başlatılacaktır.

Hoşçakalın…♥

Bir cevap yazın