Farmasi Aydınlatıcı Peelingli Temizleyici

Herkese merhaba güzel okuyucularım. Farmasi Dr. Cevdet Tuna Aydınlatıcı Seri geçtiğimiz ay yenilenen formülüyle çok daha güçlü bir şekilde geldi. Seri çıkar çıkmaz bende çok merak ettiğim için hemen ayın başında tüm ürünleri siparişini vermiştim. Bugünde serinin 2. adımı olan; Aydınlatıcı Peelingli Temizleyiciden bahsedeceğim. Yazımı detaylandırmadan önce; Farmasi Direktörü olarak; Farmasi üyelik ve siparişleriniz için benimle ŞURADAKİ linke tıklayarak iletişime geçebileceğinizi belirtmek isterim.♥  

farmasi-aydinlatici-peelingli-temizleyici

Ürün 100 ml’lik bir tüpte. İçerisinde minik peeling partikülleri bulunuyor. Aynı zamanda temiz hafif bir kokuya sahip.

Kullanımı : Cildimizi Farmasi Aydınlatıcı Sabun ile temizledikten sonra elimize biraz su alıp ürünü ipeksi bir yumuşaklığa getirdikten sonra ürünü parmak uçlarımızla ve dairesel hareketlerle yüzümüze masaj yapar hareketlerle uyguluyoruz. Ardından ılık su ile duruluyoruz. Haftada 1 -2 kez kullanımı öneriliyor.

farmasi-aydinlatici-peeling

  • Ben bu peelingi genelde duş esnasında gözeneklerim açıldıktan sonra uygulamayı tercih ediyorum.
  • Ürünün tanecikleri kesinlikle cildimi çizmiyor, tahriş etmiyor.
  • Cildimdeki ölü derileri güzel temizliyor.
  • Cilt temizlendiği içinde haliyle ciltte daha ferah bir görünüm oluyor.
  • Benim hassas-karma-yer yer kuruluk problemi olan cildimde herhangi bir irite problemine yol açmadı.
  • Bu tarz aydınlık görünüm veren cilt bakım ürünlerini uzun vaadeli kullanmanız gerektiğini, birkaç kullanımla sonuç alamayacağınızı belirterek yazımı sonlandırıyorum.♥

farmasi-drcevdettuna-aydinlatici-peelingli-temizleyicidr-cevdet-tuna-aydinlatici-peelingli-temizleyici

Eğer sizde Farmasi Ürünlerinden yada herhangi bir Farmasi ürünü satın almak isterseniz @FARMASİHİKAYESİ instagram sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi’ye üye olarak kendi ürünlerinizi %30 ve %40 indirimli olarak almak yada ürünleri satarak kazanç sağlamak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz…♥ Şuradaki yazıma numaranızı bırakırsanız ise sizinle iletişime geçerek sistemi detaylı anlatıp, üyeliğinizi gerçekleştirebiliriz.

NOT: Fotoğraflarımın Ve Yazılarımın Telif Hakkı Bana Aittir.Herhangi Bir Sayfada Paylaşılması Yasaktır. ✖ Yapanlar Hakkında Cezai İşlem Başlatılacaktır.

Hoşçakalın…♥

Bir cevap yazın