Farmasi Aydınlatıcı Krem

Herkese merhaba güzel okuyucularım. Farmasi Dr. Cevdet Tuna Aydınlatıcı Seri geçtiğimiz ay yenilenen formülüyle çok daha güçlü bir şekilde geldi. Seri çıkar çıkmaz bende çok merak ettiğim için hemen ayın başında tüm ürünleri siparişini vermiştim. Bugünde serinin 5. adımı olan; Aydınlatıcı Kremden bahsedeceğim. Yazımı detaylandırmadan önce; Farmasi Direktörü olarak; Farmasi üyelik ve siparişleriniz için benimle ŞURADAKİ linke tıklayarak iletişime geçebileceğinizi belirtmek isterim.♥  

DR-CEVDET-TUNA-aydinlatici-krem

Farmasi’nin en çok satan ürünlerden olan Aydınlatıcı Krem yenilenen formülü ile artık güneş koruma faktörü yani SPF içerikli. Kremin cilt yenileme özelliği olduğundan önceki formülasyonda SPF olmadığı için kremi yalnızca geceleri kullanıma uygundu. Fakat yeni kum zambağı ve SPF içeren bu formülde ise günde iki kez kullanıyoruz.

farmasi-aydinlatici-krem

Farmasi Aydınlatıcı Krem

  • Düzenli kullanımda cildin parlaklığını korumaya ve cilt tonunu eşitlemeye yardımcı olmayı,
  • Cildin aydınlatılmasını ve ciltteki nem seviyesinin artmasını desteklemeyi,
  • Kum zambağı, yosun ve multivitamin özleriyle zenginleştirilmiş formülü ile cildin kalitesini arttırarak, kusursuz bir görünüm kazanmasına yardımcı olmayı vaat ediyor.

farmasi-white-correct-krem

Krem 75 ml’lik, beyaz kum zambağı tasarımıyla oldukça şık bir tüpte bulunuyor.

  • Kremin yapısı oldukça yoğun. Bu sayede görselde parmaklarımdaki kadar ürün tüm yüzüm için yeterli oluyor.
  • Ben karma bir cilt tipine sahip olduğum için gündüzleri kullanamıyorum. Bu kremi de geceleri kullandım yalnızca.
  • Kremin yapısı ve cilde kazandırdığı görünüm itibariyle cildi aydınlatma etkisini ilk kullanımdan itibaren hissediyorsunuz.
  • Benim cildimde şuan için koyu leke problemim olmadığı için o konu hakkında pek bir fikrim oluşmadı.
  • Fakat cildimi nemlendirmesi ve aydınlık görünüm vermesi konusunda gayet başarılı bir ürün.

farmasi-aydinlatici-krem-spf

Eğer sizde Farmasi Ürünlerinden yada herhangi bir Farmasi ürünü satın almak isterseniz @FARMASİHİKAYESİ instagram sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi’ye üye olarak kendi ürünlerinizi %30 ve %40 indirimli olarak almak yada ürünleri satarak kazanç sağlamak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz…♥ Şuradaki yazıma numaranızı bırakırsanız ise sizinle iletişime geçerek sistemi detaylı anlatıp, üyeliğinizi gerçekleştirebiliriz.

NOT: Fotoğraflarımın Ve Yazılarımın Telif Hakkı Bana Aittir.Herhangi Bir Sayfada Paylaşılması Yasaktır. ✖ Yapanlar Hakkında Cezai İşlem Başlatılacaktır.

Hoşçakalın…♥

Bir cevap yazın