Farmasi Ayak Törpüsü

Herkese merhaba güzel ailem. Farmasi’nin ürün skalasında kaç tane ürün varsa hepsini deneyeceğiz artık.☺ Bu ürünlerden biri de Farmasi Ayak Törpüsü. Yazımı detaylandırmadan önce; 

♥ Bu ürünü sipariş vermek veya Üye Olmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz hanımlar ♥

İşaretli Alanların *Doldurulması Zorunludur.

farmasi-ayak-torpusu

Son zamanlarda eşimin ayaklarında nasıra benzer ölü deriler olduğu için birde ayak törpüsü aldık denemesi için. Aslında birde yine Farmasi’nin deniz tuzu ayak peelingini de alacaktım ama kaç defadır sipariş veriyorum her defasında unutuyorum, başka şeyler almaktan.☺ Neyse onu da alınca törpüyle beraber kullanacak.

farmasi-cift-tarafli-ayak-torpusu

Eşimin ayağındaki nasırları elle müdahale etsek çıkabilecek tarzdaydı. Törpüyü nasır olan bölgelere sürterek kullandı. Diğer tarafıyla da üzerinden tekrar geçip ölü deriden temizlenen bölgeleri yumuşacık hale getiriyor. Bu törpü nasırları  biraz daha pürüzsüzleştirdi diyebiliriz. Nasırlar öyle bir hale gelmişti ki diken diken olmuştu. Memnun kaldı yani. Birde peelingi alırsak daha fazla etkisini göreceğini düşünüyorum. Biz sevdik diyebilirim.

farmasi-ayaktorpusu

Eğer sizde Farmasi Ürünlerinden yada herhangi bir Farmasi ürünü satın almak isterseniz; FARMASİHİKAYESİ instagram sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi’ye üye olarak kendi ürünlerinizi %30 ve %40 indirimli olarak almak yada ürünleri satarak kazanç sağlamak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz…♥ Şuradaki yazıma numaranızı bırakırsanız ise sizinle iletişime geçerek sistemi detaylı anlatıp, üyeliğinizi gerçekleştirebiliriz.

NOT: Fotoğraflarımın Ve Yazılarımın Telif Hakkı Bana Aittir.Herhangi Bir Sayfada Paylaşılması Yasaktır. ✖ Yapanlar Hakkında Cezai İşlem Başlatılacaktır.

Hoşçakalın…♥

Bir cevap yazın