Farmasi At Kestanesi Jeli

farmasi-at-kestanesi-jeli

Birisi biter, yenisi muhakkak gelir♥️
Farmasihikayesi At Kestanesi Jeli ?

??İlk sırada,at kestanesinin kırışıklık giderici özelliğinden söz etmek gerekir. Günümüzde birçok botox etkisi yapan krem, vücut bakım ürünü ve sıkıştırıcılarda at kestanesi bulunuyor.
??Sırt, Boyun, Eklem, Burkulma, İncinme, Bel, Fıtığı, Romatizma, Migren gibi baş ağrıları da dahil olmak üzere Farmasi At Kestanesi bütün ağrılarda etkili.
??Aescin ile kılcal damarları güçlendirerek varis ve vücuttaki şişlikler üzerinde etki sağlamaya yardımcı oluyor.
??Ateş düşürücü etkisi de mevcut.
??Ciltteki genişlemiş gözenekleri kapatıyor, yüzdeki kırmızı görünen kılcal damarları yok ediyor. Bu özellikler at kestanesinin damar büzücü etkisinin olduğundan kaynaklanıyor.
??At kestanesi ekstraktı, sarı kantaron, mentol, esansiyel yağlar ve nane içeren formülüyle cildinizi rahatlatır, ferahlatır ve yenilenmesine yardımcı oluyor.
??Arnika ve Biberiye yağları ile cildin ihtiyaç duyduğu nemi sağlıyor ve besliyor. ??Sırt, boyun, kol ve bacaklarınıza masaj yaparak uygulayın.
??Kan dolaşımını güçlendiriyor.
??Arnika bitkisi cilde yoğun iyileşme ve hücre yenilenmesi sağlıyor. Cilde sağlıklı bir görünüm sağlıyor.
??İltihap kurutucı etkisi de olduğu için vücudun tüm organlarında meydana gelen iltihapları kurutuyor.
??Soğuk algınlığına ve nefes darlığına iyi geliyor.

Eğer sizde Farmasi Ürünlerinden yada herhangi bir Farmasi ürünü satın almak isterseniz; FARMASİHİKAYESİ instagram sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi’ye üye olarak kendi ürünlerinizi %30 ve %40 indirimli olarak almak yada ürünleri satarak kazanç sağlamak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz…♥ Şuradaki yazıma numaranızı bırakırsanız ise sizinle iletişime geçerek sistemi detaylı anlatıp, üyeliğinizi gerçekleştirebiliriz.

NOT: Fotoğraflarımın Ve Yazılarımın Telif Hakkı Bana Aittir.Herhangi Bir Sayfada Paylaşılması Yasaktır. ✖ Yapanlar Hakkında Cezai İşlem Başlatılacaktır.

Hoşçakalın…♥

Bir cevap yazın