Farmasi At Kestanesi Jeli

farmasi-at-kestanesi-jeli

Birisi biter, yenisi muhakkak gelir♥️
Farmasihikayesi At Kestanesi Jeli 🍀

👉🏻İlk sırada,at kestanesinin kırışıklık giderici özelliğinden söz etmek gerekir. Günümüzde birçok botox etkisi yapan krem, vücut bakım ürünü ve sıkıştırıcılarda at kestanesi bulunuyor.
👉🏻Sırt, Boyun, Eklem, Burkulma, İncinme, Bel, Fıtığı, Romatizma, Migren gibi baş ağrıları da dahil olmak üzere Farmasi At Kestanesi bütün ağrılarda etkili.
👉🏻Aescin ile kılcal damarları güçlendirerek varis ve vücuttaki şişlikler üzerinde etki sağlamaya yardımcı oluyor.
👉🏻Ateş düşürücü etkisi de mevcut.
👉🏻Ciltteki genişlemiş gözenekleri kapatıyor, yüzdeki kırmızı görünen kılcal damarları yok ediyor. Bu özellikler at kestanesinin damar büzücü etkisinin olduğundan kaynaklanıyor.
👉🏻At kestanesi ekstraktı, sarı kantaron, mentol, esansiyel yağlar ve nane içeren formülüyle cildinizi rahatlatır, ferahlatır ve yenilenmesine yardımcı oluyor.
👉🏻Arnika ve Biberiye yağları ile cildin ihtiyaç duyduğu nemi sağlıyor ve besliyor. 👉🏻Sırt, boyun, kol ve bacaklarınıza masaj yaparak uygulayın.
👉🏻Kan dolaşımını güçlendiriyor.
👉🏻Arnika bitkisi cilde yoğun iyileşme ve hücre yenilenmesi sağlıyor. Cilde sağlıklı bir görünüm sağlıyor.
👉🏻İltihap kurutucı etkisi de olduğu için vücudun tüm organlarında meydana gelen iltihapları kurutuyor.
👉🏻Soğuk algınlığına ve nefes darlığına iyi geliyor.

Eğer sizde Farmasi Ürünlerinden yada herhangi bir Farmasi ürünü satın almak isterseniz; FARMASİHİKAYESİ instagram sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi’ye üye olarak kendi ürünlerinizi %30 ve %40 indirimli olarak almak yada ürünleri satarak kazanç sağlamak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz…♥ Şuradaki yazıma numaranızı bırakırsanız ise sizinle iletişime geçerek sistemi detaylı anlatıp, üyeliğinizi gerçekleştirebiliriz.

NOT: Fotoğraflarımın Ve Yazılarımın Telif Hakkı Bana Aittir.Herhangi Bir Sayfada Paylaşılması Yasaktır. ✖ Yapanlar Hakkında Cezai İşlem Başlatılacaktır.

Hoşçakalın…♥

Bir cevap yazın