Farmasi Allık – 07 Numara

Herkese merhaba sevgili blog okuyucularım.  Farmasi Allıklardan kendime en yakın bulduğum rengi aldıysam sizlerle de hemen paylaşmalıydım.☺ Yazımı detaylandırmadan önce; 

♥ Bu ürünü sipariş vermek veya Üye Olmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz hanımlar ♥

İşaretli Alanların *Doldurulması Zorunludur.

farmasi-allik

Ürün 5 gramlık siyah ve şık bir ambalajda. 07 numara allık ise aşağıdaki görsellerde gördüğünüz üzere; şeftali tonlarında bir renge sahip. İçerisinde hafif ışıltılar bulunuyor. Yanağa sürüldüğünde ışıltılar fazla belli etmiyor ve gayet doğal hoş bir görünümü oluyor.

farmasi-allik-07

Pigmenti oldukça iyi. Kalıcılığı ise başarılı. Gün boyu yüzümde kalıyor. Öyle uçup giden allıklardan değil. Yüzümde makyajlı halini de göstermek isterdim ama maalesef fotoğraf çekerken pigmentini parmaklarımda göstermeyi bile unutmuşum. Ayrıca şu sıralar bebişle ilgilenmekten değil makyaj yapmak, duş alabilmeye fırsatım olmuyor. Çok şükür. 🙂 Umarım fotoğraflar sizler için yeterli olmuştur.

farmasi-allik-07-farmasi

Eğer sizde Farmasi Ürünlerinden yada herhangi bir Farmasi ürünü satın almak isterseniz; FARMASİHİKAYESİ instagram sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi’ye üye olarak kendi ürünlerinizi %30 ve %40 indirimli olarak almak yada ürünleri satarak kazanç sağlamak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz…♥ Buradaki yazıma numaranızı bırakırsanız sizinle iletişime geçerek sistemi detaylı anlatıp, üyeliğinizi gerçekleştirebiliriz.

NOT: Fotoğraflarımın Ve Yazılarımın Telif Hakkı Bana Aittir.Herhangi Bir Sayfada Paylaşılması Yasaktır. ✖ Yapanlar Hakkında Cezai İşlem Başlatılacaktır.

Hoşçakalın…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın