Farmasi Aktif Karbon Serisi

farmasi-aktif-karbon-serisi

FARMASİ AKTİF KARBON SERİSİ İLE SİYAH NOKTALARA VEDA💁🏼‍♀

🔷İlk adım olarak yüz temizleme jeli ile cilt temizleniyor. Bu jel gün boyu ciltte biriken kir, yağ ve toksinleri derinlemesine temizliyor.
🔷Siyah Maske; ciltteki ölü ölü hücre kalıntılarını mıknatıs gibi çekiyor ve böylece ciltteki siyah noktaların oluşumunu zamanla azaltmaya yardımcı oluyor.
🔷Son adım olarak ise cildi tonikliyoruz. Derinlemesine temizleme işleminden sonra bu tonik geride kalan kalıntıları temizliyor. Sebum fazlasından Arınan gözeneklerin daralmasına yardımcı oluyor.👍🏻

Siyah noktaların artmaması için cildimize her zaman iyi bakarsak, cilt bakımlarımızı ihmal etmezsek aradaki farkı çok daha iyi görüyoruz. Ben aktif karbon serisinde en çok temizleme jelini seviyorum. Kullanım sonrasında yüzümdeki aydınlık görünüm harika!💗

TÜM CİLT TİPLERİNE UYGUN OLSA DA KARMA & YAĞLI CİLTLER DAHA ÇOK SEVECEKTİR.👍🏻

Eğer sizde Farmasi Ürünlerinden yada herhangi bir Farmasi ürünü satın almak isterseniz MAKYAJ.DİYARİ  instagram sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi’ye üye olarak kendi ürünlerinizi %30 ve %40 indirimli olarak almak yada ürünleri satarak kazanç sağlamak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz…♥ Şuradaki yazıma numaranızı bırakırsanız ise sizinle iletişime geçerek sistemi detaylı anlatıp, üyeliğinizi gerçekleştirebiliriz.

NOT: Fotoğraflarımın Ve Yazılarımın Telif Hakkı Bana Aittir.Herhangi Bir Sayfada Paylaşılması Yasaktır. ✖ Yapanlar Hakkında Cezai İşlem Başlatılacaktır.

Hoşçakalın…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın