Farmasi Age Reversist Nemlendirici Krem

Herkese merhaba yeniden. Bugün yine benim caaanım Farmasi ürünlerimden birini daha inceleyeceğiz. Yazımı detaylandırmadan önce; Farmasi Müdürü olarak; Farmasi üyelik ve siparişleriniz için benimle ŞURADAKİ linke tıklayarak iletişime geçebileceğinizi belirtmek isterim.♥ 

farmasi-age-reversist-nemlendirici-krem

Farmasi Dr. Cevdet Tuna Age Reversist Zamanı Tersine Çeviren Formülüyle Kırışıklık Karşıtı Olan Bu Seri “ECOCERT SERTİFİKASI” almış bir seridir.

ECOCERT sertifikası, ciddi firmaların ve tüketicilerin talep kuyrukları oluşturduğu, uzun bir prosedürden sonra verilen; kâğıdından şişesine kadar çevreye karşı saygılı tutumuyla titiz, ideolojik bir bakış noktasındadır. 

ECOCERT, sertifikası olmak isteyen bir organik kozmetik şu kuralları yerine getirmek zorunda. Yani Ecocert standardı şöyle belirlemiştir:

1-  En az % 95 bitkisel ve doğal maddeden oluşmalı.

2-“Negatif” listesine dâhil olmayan sentetik maddeler  %5 ile sınırlı olmalı.

Yani görüyoruz ki; Farmasi bu seriyle gayet temiz içerikli ve gönül rahatllığıyla kullanacağımız ürünler üretmiş. Yine yeniden teşekkürler FARMASİ.♥

dr-cevdet-tuna-agereversist-krem

Bende bu serisinden ilk olarak Göz Kremini denedikten sonra gözüm serinin diğer ürünlerinde kaldı. Ve şimdi de yine seriden en çok denemek istediğim ürünlerden biri olan Age Reversist Nemlendirici Kremi inceleyeceğiz.

Ürün; gold detaylarla süslenmiş çok şık bir ambalajda. 30 ml’lik bir şişenin içerisinde ve çevrilerek açılan, pompalı bir kapak dizaynına sahip. ♥

dr-cevdet-tuna-age-reversist-nemlendirici-kremage-reversist-kremage-reversist-nemlendirici-krem

Bu serideki ürünler hassas ciltler de dahil olmak üzere tüm cilt tipleri için uygun olup, 20 yaş üzeri herkes kullanabilir.

Dr. C. Tuna Age Reversist Kremi; İnce çizgileri ve derin kırışıklıkları nemlendirerek görünümlerini azaltmayı ve ciltteki nemi dengeleyerek beslemayi vaat ediyor. İçeriğinde ise;
• Laminaria Digitata Ekstresi
• Kırmızı Alg Kompleksi
• SPF 15 bulunuyor.

farmasi-age-reversist-nemlendiricikrem

Kremin ağır ve yoğun bir yapısı yok. Avuç içlerime yeterli miktarda ürünü alarak elimde ısıtıp yüzüme dairesel hareketlerle masaj yaparak uyguluyorum. Aynı zamanda hafif güzel bir kokusu var.

  • Sürdükten sonra 1-2 dakika içerisinde hemen emiliyor.
  • Cildimde ağırlık yapmıyor.
  • Ben karma cilt tipine sahip olduğum için genelde geceleri kullanıyorum. Gece kullanımım için ise nem oranı ise tam istediğim gibi yeterli oluyor.
  • Ve bu krem sayesinde sabah kalkıp ellerimi yüzüme götürdüğümde cildimi pamuk gibi hissediyorum.
  • Halihazırda kırışıklık problemim olmadığı için oluşmaması adına kullanıyorum. Zaten bu tarz cilt bakım ürünlerini kırışıklık oluşmadan kullanmanın daha faydalı olduğunu düşünüyorum.
  • Benim karma, hassas ve sivilceye meyilli cildimde herhangi bir sivilce problemine de yol açmadı.
  • Çok severek kullanıyorum. Denemek isteyen herkese de tavsiye ediyorum.♥

farmasi-kirisiklik-karsiti-kremagereversist-kremage-reversist-nemlendirici-krem-farmasi

Eğer sizde Farmasi Ürünlerinden yada herhangi bir Farmasi ürünü satın almak isterseniz Makyaj.diyari  instagram sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi’ye üye olarak kendi ürünlerinizi %30 ve %40 indirimli olarak almak yada ürünleri satarak kazanç sağlamak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz…♥ Şuradaki yazıma numaranızı bırakırsanız ise sizinle iletişime geçerek sistemi detaylı anlatıp, üyeliğinizi gerçekleştirebiliriz.

NOT: Fotoğraflarımın Ve Yazılarımın Telif Hakkı Bana Aittir.Herhangi Bir Sayfada Paylaşılması Yasaktır. ✖ Yapanlar Hakkında Cezai İşlem Başlatılacaktır.

Hoşçakalın…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın