Estee Lauder BB Krem

Herkese merhaba. Denebunu X Estee Lauder Lansmanında tanıştığım ürünlerden biri olan Estee Lauder BB Krem bugünkü blog misafirimiz. Aslına bakarsak şimdiye kadar denediğim BB Kremlerin sayısı 5’i geçmez. Nedeni ise çok hassas bir cilt tipine sahip olduğum için her denediğim BB Kremin sonucunda ciddi bir sivilce problemi yaşıyor olmam. Neyse ki sonunda cildime uyan birkaç tane farklı marka buldum da rahatladım. Estee Lauder BB Kremi deneyeceğim için de bir o kadar heyecanlıydım.

estee-lauder-bb-krem

BB Kremin bendeki deneme boyutu yani 15 ml’lik tüpte bulunuyor. Numarası ise; “02 Medium.” Buğday tenli olduğum için genelde ten ürünlerinde 2 numaralı ürünler cildime uyum sağlar. Bunda da öyle olur diye sevinmiştim ama sevincim kısa sürdü. Medium rengi bana bayağı koyu oldu.

estee-lauder-bbkremestee-lauder-bb-krem-02-medium

Yapısını sevdiğimi söyleyebilirim. İncecik, ciltte ağırlık yapmayan, hoş bir formüle sahip. Kapatıcılığı da gayet yerinde. Yüzümde de duruşunu göstermek istedim ama koyu durduğu ve güzel bir görüntü ortaya çıkmadığı için vazgeçtim. Belki daha açık tonunu deneme fırsatım olursa alabilirim. Onun dışında birkaç kez deneyimlememin sonucunda yüzümde herhangi bir sivilce sorunu yaratmadığını da söyleyebilirim.

estee-lauder-bb-krem-no-02estee-lauder-bb-cream

Böyle tek başına kullanamayacağım için daha açık tonlardaki fondötenlerimle vs. karıştırarak kullanmayı düşünüyorum. Seninle tekrar buluşmak dileğiyle tatlı şey…☺♥

Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

2 comments

  1. Bu BB kremi ben de merak ediyorum ama bu 15 mL’lik boyu hep Medium rengi oluyor. İyi ki denemeye çalışmamışım 🙂 Sevgiler!!!

Bir cevap yazın