Estee Lauder Advanced Night Repair Göz Serumu

esteelauder-nightrepair-gozserumu

Merhaba güzel ailem. Bugün Estée Lauder Advanced Night Repair Eye Serum‘u inceleyeceğim. Advanced Night Repair serisi hakkında öğrendiğim bilgiye göre 15 yaşından itibaren herkesin kullanabileceği ürün olduğu belirtiliyor.

esteelauder-advanced-nightrepair-gozserumu

Ürünün bende bulunan boyutu; 7 ml’lik olan deneme boyu. Göz serumunun zaten orjinal boyu da 15 ml. olduğu için ve zaten her göz için mercimek tanesi kadar ürün yeterli olduğu için bayağı kullanılıyor.

esteelauder-gozserumuesteelauder

Estee Lauder Advanced Night Repair Göz Serumu;

  • Göz bölgenizdeki ince çizgilerin, koyu halkaların, şişliklerin ve cilt tonu farklılıklarının görünümü azaltmayı, kazayağı kırışıklıklarının oluşmamasına yardımcı olmayı ve var olan kırışıklıkların görünümünün azalmasını desteklemeyi,
  • Hava kirliliği, yorgunluk ve yaşa bağlı faktörler ile canlılığını kaybetmiş göz bölgesini gece boyunca besleyerek, göz bölgesinin gençlik ışıltısını geri kazanmasına yardımcı olmayı vaat ediyor.

gozserumu

Serum akışkan bir yapıya sahip. Yukarıda da belirttiğim gibi çok az bir miktar göz çevrelerim için yeterli oluyor. Meyve asitleri içerdiği için çok hafif o kokuyu alabiliyorum fakat kesinlikle rahatsız edici bir koku değil bu.

esteelauder-goz-serumu

  • Genelde makyaja başlamadan önce kullansam da bazen geceleri yatmadan önce de göz çevreme tampon hareketlerle uyguluyorum.
  • Ben bu serumu kırışıklıkların oluşmasını önleyebilmek için kullanıyorum. O yüzden genel anlamda kırışıklıklar üzerindeki etkisinden bahsetmem söz konusu değil.
  • Morlukları tedavi etmiyor. Şişlikler üzerinde de etkisi yok.
  • Göz çevreme verdiği sağlıklı parlak görüntüyü seviyorum.
  • Nemlendirmesi de bence gayet iyi.

Ürün bana Sevgili arkadaşım Yeşim’in hediyesi. Kendisinin satış hesabı da mevcut bu tarz ürünlerin deneme boylarını temin etmek isterseniz hesabının linkini buraya bırakıyorum. TIK TIK

Sevgilerimle…♥

2 comments

  1. İşte bunu çok merak ediyorum, güle güle kullan canım 🙂

Bir cevap yazın