Estee Lauder Advanced Night Repair Göz Serumu

Herkese yeniden merhaba. Denebunu Estee Lauder Lansmanında hediye edilen Exclusive kutusundan çıkan ürünlerden biri de Estee Lauder Advanced Night Repair Göz Serumuydu. Halihazırda kullandığım göz kremlerim bitmek üzere olduğu için bunu da hemen kullanmaya başladım…

estee-lauder-advanced-night-repair-eye-concentrate-matrix

Estee Lauder Advanced Night Repair Eye Concentrate Matrix

  • İkonik Advanced Night Repair Serum’un ChronoluxCB™ Teknolojisini içerir. Bu çok patentli teknoloji cildin gece senkronizasyonunu ve arınmasını destekleyerek göz bölgesinin doğal gece onarımını doğru zamanda gerçekleştirmesine yardım eder.
  • İnce çizgiler, kırışıklıklar, göz altı torbaları ve renk tonu eşitsizlikleri gibi yaşlanmanın tüm görünen belirtilerini onarmaya yardımcı olur.
  • Cilt yoğunluğunu neredeyse yüzde 20 artırarak göz çevresindeki hassas cildi güçlendirmeye yardımcı olur. Mikro hareketlerin etkilerine karşı 360° destekleyici tampon etkisi sağlayarak göz çevresini desteklemeyi amaçlar.
  • Derin, kalıcı bir nemle 24 saat boyunca göz çevresinin ihtiyacı olan nemi kazanmasına yardımcı olur.

estee-lauder-goz-serumu

Ürünün bendeki deneme boyu olan 5 ml’lik boyutu. Zaten normal boyutu da 15 ml. Ve güncel fiyatı 340,00 TL. Online olarak satın almak isterseniz TIK TIK…

Denebunu Exclusive kutusunda bulunan;

  • Estée Lauder Advanced Night Repair Yüz Serumu (7ml) , 
  • Estée Lauder Daywear BB SPF35 Nemlendirici Krem (15ml) ,
  • Estée Lauder Advanced Night Repair Eye Concentrate Matrix (5 ml) bu ürünler ise toplamda 70,00 TL civarında satıştaydı. 

Markanın fiyatlarına nazaran deneme boyu ürünler de olsa gayet uygun bir fiyat. Tekrar çıkarsa eğer almayı düşünüyorum.

estee-lauder-advanced-night-repair-eyeconcentrate-matrixestee-lauder-advanced-night-repair-eye-concentrate-matrix-goz-serumu

Seruma ait özel aplikatörü sayesinde parmaklarımızı seruma değirme ihtiyacı olmadan kolaylıkla göz çevresine uygulayabiliyoruz. Yapısı oldukça yoğun. Göz çevresine dağılması ve uygulanması rahat. Bu serum sayesinde göz  çevreme ürünü uyguladıktan sonra yani sürdüğüm andan itibaren göz çevremin canlandığını hissediyorum. Verdiği nem oranı oldukça yüksek. Gerçekten çok başarılı bir ürün. 5 ml’lik şişesiyle ince çizgilere vs çok büyük faydası olacağını düşünmüyorum ama uzun vadede etkisini göstereceğine inanıyorum.

estee-lauder-advanced-night-repair-eye-concentratematrix

Göz çevremde kozmetik ürünlere karşı reaksiyon gösteren egzama problemim var. Genelde göz kremlerimde de bu sorunla karşılaşırım. Bu serum da bahsettiğim problemle karşılaşmadım! Demek çok isterdim. Ama maalesef egzamamı bir iki tık tetikliyor. Kendisinden vazgeçemeyeceğim için de egzamalı olan bölgelere (göz kapaklarıma) pek değirmemeye çalışıyorum. Makyaj altında kullanmaya kıyamadığım için sadece geceleri kullanıyorum.

Bunun dışında ise merak edenlere ve denemek isteyenlere kesinlikle tavsiye ederim.

Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın