Essence Waterproof Gel Eye Pencil / Suya Dayanıklı Jel Göz Kalemi

essence waterproff gel eye pencil

Yeniden merhaba! Bugün sizlere yaklaşık iki hafta önce aldığım ve bu zamana kadar ”Seninle şimdiye kadar nasıl tanışmamışım?!!” dediğim Essence waterproof jel göz kaleminden bahsedeceğim. Yazıma başlamadan şunu belirteyim sürdüğünüz andan itibaren gözlerinizden akmayan, dağılmayan, bozulmayan göz kalemi arıyorsanız şuan doğru adresteki doğru ürünün yorumlarını okuyorsunuz.

essence waterproff gel eyeliner

İşte bu ürünün bana göre en güzel yanlarından biri asansör formda olması. Kalemtraşla açılan ürünlere kıyasla asansörlü ürünler gayet kullanışlı oluyor. Yapısı hakkında öncelikle şunu söylemem gerekli; waterproof özelliğinden kaynaklı olması lazım ki öyle gözlerinize kullanırken yağ gibi kayıp sürülmüyor. Özellikle göz makyajlarınızda sürekli far kullanıyorsanız farın üzerine uygulamak biraz zor oluyor. Ama benim gibi günlük göz makyajlarında eyeliner & maskara ikilisini sevenler için bu ürün tam biçilmiş kaftan !

essence waterproff jel göz kalemiessence waterproff gel eyeliner

Rengini oldukça iyi veren bir göz kalemi. Parlak olan eyelinerlardan hoşlanmadığım için mat yapıda olması sevdiğim diğer özelliklerinden. Sürdüğünüz andan itibaren sabitleniyor ve suya değse bile etkilenmiyor. Fotoğraflamak için bileğime sürdükten sonra ıslak mendille zor çıkardım. Bileğim tahriş olacaktı neredeyse. Bu ürünü almadan önce sürekli Maybelline gel eyeliner kullanıyordum. Fakat o fırçayla uygulandığı için acelem olduğu zamanlarda kullanmaya üşeniyordum. Essence waterproof jel göz kalemi imdadıma yetişti. Aceleniz olduğu zamanlarda iki dakikada sürüp çıkmalık bir ürün. Bence bu göz kaleminin Maybelline Gel Eyelinerdan da farkı yok. Onun hakkındaki yazımı okumak isterseniz şuradaki yazımda bulabilirsiniz. Essence standlarının Gratis mağazalarından kaldırılması gibi söylentiler var. Şu sıralar kalkmadan koşun alın derim. Hem uygun fiyatlı, hem akma, dağılma, bozulma yapmıyor, hem de sürümü kolay. E daha ne olsun! Ben en yakın zamanda yedeklemeyi düşünüyorum. Fiyatı 8,50 TL.

Sevgilerimle…♥

 

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın