Essence The Gel Nail Polish / Jel Ojeler

essence-the gel nail polish- jel oje

Merhaba kızlar gününüz lokum tadında geçsin! Bugün sizlere Essence markasına ait The Gel Nail Polish / Jel Ojelerden bahsedeceğim. Son zamanlarda Essence’e ait bir çok ürünü severek kullanıyorum. Özellikle transparan pudrası, maskaraları ve ojeleri şu sıralar kesinlikle favorim. Ayrıca duyanlar duymayanlara duyursun Essence standları Gratis mağazalarından kalkıyormuş. Sadece Rossmann Mağazaları’nda satışta olacakmış.

essence-the gel nail polish- jel oje (3)

Gelelim bu güzelliklere. Sol baştan numaraları 01 Absolute Pure; genelde ojelerimin üzerine top coat tarzı kullanıyorum. Bazen de imitasyon takılarımdaki boncukların üzerine sürüyorum. Çok amaçlı her işime yarıyor yani. 13 Forgive Me; tam olarak şeker pembesi olarak tanımlayabileceğim serinin son aldığım ojesi. 67 Love Me Like You Do; gül kurusunun en güzel tonu bence. Aşk yaşıyorum kendisiyle. Ve son olarak yine çok severek kullandığım; 14 Do You Speak Love? İsminden de anlaşılacağı gibi aşk konuşuyor bu oje.

essence-the gel nail polish- jel oje (1)

Fırça yapıları; kusursuz uygulama yapabilmek için yassı, kısa ve tombik şekilde tasarlanmış. Kırmızı, bordo vs. gibi koyu ojeleri tırnaklara uygulamak zordur. Genel olarak çok oje kullanan bir insan olmadığım için bu fırçalar sayesinde koyu oje sürmek benim için çok kolay oldu. Yapıları oldukça yoğun ve tek katta renklerini çok veriyorlar. Yinede güzel bir uygulama için ikinci kat şart diye düşünüyorum. Rahat üç gün kadar kalıcıkları da var. Fiyatlarına göre çok iyi performansları olduğunu düşünüyorum. Sanırım Essence’in bu ojeleri diğer ojelerimi rafa kaldıracak bu aralar. Çok Sevdim! Fiyatları 2,95 TL.
Keyifli Bakımlar…
Sevgilerimle… ♥

Bir cevap yazın