Essence Make Me Brow Eye Brow / Jel Kaş Maskarası

essence-kaş-maskarası

Merhaba! Bugün sizlere uzun zamandır Essence standlarında arayıp bir türlü bulamadığım; bulunca gözlerimin parladığı ve hemen sepete attığım bir üründen bahsedeceğim. Başlıktan da anlamış olduğunuz üzere Essence markasının Make Me Brow isimli Jel Kaş Maskarası. Daha önce kaşlarımı genellikle kaş farlarıyla dolduruyordum. Bu ürün hakkında çok övgü okuduğum için denemek istedim.

essence-makemebrow-eyebrow-mascara

Sadece iki renk seçeneği olan maskaranın bendeki rengi; 02 browny brows. Sarışınlar ve kaşları çok açık renkte olanların dışında herkese uyum sağlayacak cinsten. Zaten kaşları daha açık renkte olanlar için de 01 blondy brows rengi gayet uygun. Kendisiyle tanışmadan önce fotoğraflarına baktığımda büyük birşey bekliyordum ama maskaranın 3.8 ml’lik küçücük bir boyutu var.

essence-eyebrow-gel-mascara

Ürün; 3’ü bir arada etki yani renk, yoğunluk ve biçim vermeyi vaat ediyor. Minicik bir fırça ucu var. Fırçasının minik olması uygulama yapmaya ve kaşlara şekil vermeye kolaylık sağlıyor. Yapısı ıslak olduğu için ilk kullandığım zamanlarda pek anlaşamamıştık aslında. Sürerken özellikle kaşlarımın başlangıç kısımlarına sürekli bulaştırıyordum. Zamanla uygulama yöntemini değiştirince günlük makyajlarımda favori kaş ürünüm oldu.

essence-jel-kaş-maskara

Fırça yapısını daha iyi görebilmeniz için fotoğrafı yakın kadrajdan çektim. Jel içeriğindeki fiberler ile kaşlarımın arasındaki boşlukları güzel bir şekilde dolduruyor. Saniyeler içerisinde sabitleniyor ve kesinlikle kaşlarımı sertleştirmiyor. Gün içerisinde akma yada bulaşma yapmıyor. İlk zamanlarda kaşlarımın başlangıç noktalarına maskarayı sürekli bulaştırdığım için çözümü fırçayı şişesinden çıkarırken ucunda olan fazlalıkları şişenin kapağında bırakıp o şekilde uygulamakla buldum. Kaşlarımda büyük boşluklar olmadığı için ben bu maskarayı sevdim. Kaşlarını yoğun doldurmayı sevenler için ürün tek başına yeterli olmayabilir. Kaş farlarıyla desteklerseniz; o şekilde iyi bir sonuç alabilirsiniz. 9,25 TL’lik fiyatına kıyasla performansı gayet iyi.

Sevgilerimle…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın