Essence Long Lasting Lipstick / Ruj – 06 Barely There

Essence 06 Barely There Ruj

Merhaba kızlar! Bugün sizlere Essence Long Lasting serisinden 06 Numaralı Barely There Rujundan bahsedeceğim. Kumral tenli olduğum için dudağımda nude tonları kullanmayı pek sevmiyorum. Ruj dediğin koyu olacak sürüldüğünü belli edecek diye düşünenlerdenim. Yalnız Essence’in 06 numarasının hakkında çok övgü okuduğum için alıp denemek istedim. Hatta alana kadar bir kaç Gratis dolaşmak zorunda kaldım. Malum tutulan bir renk olduğu için stoklar geldiği gibi tükeniyor. Barely There; benim dudağımın doğal rengine çok yakın bir renk olduğu için günlük kullanımıma uygun bir ruj oldu.

PicsArt_01-14-11.38.43
Ruj kahve ve gül kurusu arası tonlarında bir renkte. Yapısı yumuşak ve sürümü kolay. Parlak bitişli ve içerisinde sim barındırmıyor. Dudak çizgilerime birikme yapmıyor. Ruju sürmeden önce altına lip balm kullanmaya gerek duymuyorum. Dudaklarımı kurutmuyor. Nemlendirmesini de iyi buldum. Kalıcılığı hakkında maalesef aynı şeyleri söyleyemeyeceğim. Birşeyler yiyip içmediğiniz takdirde 2 saat zor dayanıyor. Yinede fiyatına göre performansı güzel.
Fiyatı 8,50 TL. Dudaklarında nude renkler kullnamayı sevenler için güzel bir alternatif fakat benim için çok bir albenisi yok.

Şuana kadar yazdığım tüm Essence Long Lasting serisindeki rujların linkleri ise şu şekilde;
* Essence Long Lasting Lipstick / Ruj –  01 Coral Calling
Essence Long Lasting Lipstick / Ruj – 11 Nude Love
Essence Long Lasting Lipstick / Ruj – 12 Blush My Lips

Sevgilerimle… ♥

İşaretli Alanların *Doldurulması Zorunludur.
SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın