Essence Lipliner / Dudak Kalemi – 07 Cute Pink

essence-dudakkalemi

Merhaba! Bugün sizlere hakkında çok övgü okuduğum alınca da hiçbir işe yaramadığını gördüğüm bir dudak kalemimden bahsedeceğim. E her zaman memnun kaldığımız ürünleri yazacağız diye birşey yok. Birazda memnun kalmadıklarımızdan konuşalım değil mi? Evet başlıktan da anlamış olduğunuz üzere Essence markasının dudak kalemi. Meğer aslında övülen, Essence dudak kalemlerinin eski versiyonda olanlarıymış. Yani kapakları gri renkli olanlar. Şanssızlığım o ya, yeni çıkan seriye denk gelmişim. Gerçi yeni seriyi de sevenler var ama nasıl sevdiklerine hala anlam veremedim doğrusu.

essence-pembe-dudakkalemi

Benim kendime uygun bulup aldığım renk serinin 07 Cute Pink rengi. İsmi gibi sevimli tatlı bir pembeliğe sahip. Rengini daha iyi yansıtabilmek açısından cep telefonumla çektim.

essence-lipliner-07cutepink

Kalemin yapısına gelecek olursak, bir dudak kaleminin yapısı ne kadar sert olabilirse o kadar sert diyeyim siz anlayın. Dudaklarıma lip balm sürmeden uygulayamıyorum dahi. Sürerken bastırdığım zamanlarda da dudaklarımı acıtıyor. Lip balm sürdüğümde de kalemin asıl rengini dudaklarımda güzel bir şekilde alamıyorum. Fiyatı 4,00 ile 5,00 TL arası birşey olması lazım. Tamam uygun fiyatlı olduğu için ilgimizi çekiyor alıyoruz falan ama bari biraz iş görsün. Uygun fiyatlı olmasına rağmen çok çok iyi iş çıkaran dudak kalemleri de kullanıyorum ve aralarında en çok sevdiklerimden; Rival De Loop’un dudak kalemi hakkındaki yazımı şurada bulabilirsiniz.

Sevgilerimle…♥

Bir cevap yazın