Essence Kajal Siyah Göz Kalemi

Herkese merhaba millet.☺ Bugün 14 Şubat Sevgililer Günü. Herkesin bu özel gününü kutlarım.♥ Bugünkü konuğumuz da firma tarafından Sevgililer Günü’mü Kutlamak İçin gelen hediyelerinden birtanesi olan; Essence Kajal Siyah Göz Kalemi.

essence-kajal-goz-kalemi

Ben Essence ürünlerini de, özellikle siyah göz kalemlerini de çok beğenerek kullanıyorum. Hatta şuan kullandığım ve bitmek üzere olan Long Lasting Göz Kalemi de bitiyor diye üzülüyordum. Çünkü aldıktan sonra memnun kalınca tekrar almak istediğimde bulamamıştım. Maalesef satıştan kalkmış. Ayrıntılı inceleme yazısını şurada bulabilirsiniz.

essence-kajal-siyah-goz-kalemi

Essence Kajal Siyah Göz Kalemi; asansörlü formda değil. Normal kalemtraşla açılan kalemler tarzında. Ben kalemi ilk elime aldığımda da çok ümitliydim. Ve beni yanıltmadı.♥ Şöyle söylemem gerekirse; gözlerim küçük olduğu için göz makyajlarımda eyeliner çekmeden yapamam. Fakat işim yada sosyal yaşamım gereği sürekli seyahate çıktığım için evimde yaptığım makyajlar gibi uzun uzadıya süren makyajlar yapamıyorum. Haliyle alt kirpik diplerime yoğun siyah göz kalemi sürünce eyeliner çekmeden de pratik olarak gayet güzel makyajlar çıkıyor ortaya. Bu sebepten akmayan siyah göz kalemleri benim favori makyaj ürünlerimden.

essence-goz-kalemi

Bu göz kalemi de benim tüm beklentimi karşıladı diyebilirim. Simsiyah yoğun bir yapısı var. Sürümü gayet kolay. Gün içerisinde akmıyor, bulaşma yapmıyor. Ben çok sevdim! Meraklılarına ise tavsiye ediyorum…♥ Essence Makeup ürünlerine Rossmann, Watsons ve Eveshop mağazalarından ulaşabilirsiniz.

essence-siyah-gozkalemi

Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın