Essence All That Greys Smokey Eye Pencil / Dumanlı Göz Kalemi

essence - all that greys - smokey eye pencil

Merhaba ! Bugün sizlere Essence markasının son zamanlarda çıkardığı All That Greys koleksiyonundan olan Smokey Göz Kalemi’nden bahsedeceğim. Öncelikle All That Greys serisi; 1920’li yılların zarif gri, pembe ve kırmızı tonlarını bir araya getirerek o yıllardaki retro glam tarzını yansıtmayı hedeflemiş. Seride far paleti, siyah-gri smokey göz kalemi, pembe-bordo lip gloss, yüz ve vücut için kullanılan toz pudra, ojeler, tınak çıkartmaları ve saç bandından olmak üzere 8 çeşitten oluşuyor.

essence - all that greys - smokey eye pencil (3)

Bendeki rengi 01 numaralı siyah renkli olan kalemi. Sünger aparatı ile kolay kullanım sağlıyor. Kalemin başlığının iç kısmında sünger başlığının denk gelen ve siyahlığını o kısımdan alan bir bölüm var. Eyeliner gibi düşünün kullandıkça nasıl ki kutusuna ucunu batırıp tekrar alıyorsak bu da öyle birşey.

essence - all that greys - smokey eye pencil (1)

Görselde gördüğünüz üzere göz kaleminin yoğun bir siyahlığı yok. Kalemin tek sevmediğim yanı ürünü uygularken göz altlarıma çok dökülme yapması oldu. Smokey göz makyajı sevenler için güzel bir seçenek olabilir ama benim gözlerim küçük olduğu için pek yakıştıramıyorum bu makyajı kendime. Yaptığım deneme makyajlarıyla ilerde fikrim değişir mi bilemiyorum. Şuan için bu göz kalemiyle de smokey göz makyajıyla da pek anlaşamadık. Fiyatı 8,50 TL.
Sevgilerimle…♥

Bir cevap yazın