Enkutu Paket Açılımı

Merhaba sevgili ailem. Yılbaşı sonrasında Enkutu.com‘dan güzel bir paket aldım. Paketi instagram hesabımda hikayeler kısmında da incelemiştik fakat uzun zamandır bloğumda kutu açılımı yazısı yazmadığımı farkedince burada da incelemek istedim. O zaman gelin hadi kutuyu incelemeye başlayalım…

enkutu.com

Ürünler “Yılbaşı Konseptli” bir kutu içerisinde geldi. Eğlenceli tasarımı ile kutu oldukça ilgimi çekti diyebilirim. Kutu içerisindeki ürünlerin ayrıntılarına geçmeden önce Enkutu.com hakkında kısa bir bilgi vermek istiyorum.

enkutuenkutu-comen-kutu

Enkutu.comsize heyecan verici yeni ürünleri keşfetmek ve ücretsiz denemek için eşsiz bir fırsat sunuyor. Çok basit! Önde gelen markaların ürünlerinin bulunduğu bir Enkutu seçiyorsunuz ve biz onu evinize, işyerinize veya kampüsünüze ücretsiz olarak teslim ediliyor. Size sunulan heyecan verici ürünleri keşfettiğinizde, tadına baktığınızda veya dokunduğunuzda geri bildirimde bulunmanızı istiyorlar.

Ürünlerin bulunduğu Enkutu’lar, Enkutu.com adresinde haftalık veya aylık olarak açılıyor. Enkutu’lar açılmaya başladığında Facebook, Instagram ve Twitter’da duyuruluyor. Sürpriz Enkutular’ı farklı zamanlarda, farklı hedef gruplarına yayımlıyorlar. Sürpriz içerikli Enkutu için seçilen hedef grubun üyesiyseniz, özel bir e-posta, mesaj, bildirim alırsınız.

enkutu-urunlerijacobs-kahve-enkutu

Bana gönderilen paket Aralık ayının kutusuydu sanırım. Kutunun içerisinden iki tane Jacobs Kahve çıkıyor. Hatta şuan 2’si 1 arada olanı yaptım. Yazımı yazarken bir yandan da kahvemi yudumluyorum. ☻

enkutu-brosurozel-ena-hastanesi

Sonrasında birkaç markaya ait broşür ve Özel ENA TIP MERKEZİ‘ne ait “Ücretsiz Muayene Kartı” çıkıyor. Ankara’da olduğum için maalesef kullanamayacağım. ☻

en-kutu-comdove-sabungarnier-3ubirarada-temizlemejohnsons-islak-mendil

Ve son olarak; Dove Hindistan Cevizli Sabun, Garnier 3’ü 1 Arada Temizleme + Peeling + Maske olarak kullanılan ürünün küçük boyu ve Johnsons Islak Mendil çıkıyor. Garnier 3’ü 1 arada temizleme ürününü ben bağımlı gibi kullanıyorum resmen. Bittikçe alıyorum. Kendisi en sevdiğim cilt bakım ürünlerimden oluyor. Detaylı yazısını şurada bulabilirsiniz.

enkutu.urunleri

Enkutu’nun Aralık Ayı kutusu bu şekildeydi. Sizde sitelerine üye olup haftalık yada aylık çıkan kutularından ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere…

Hoşçakalın…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

1 comment

  1. bende bu en kutu sitesine üyeyim bir kere geldi başkada kutu görmedim ama bu kutular ne zaman açıklanıyor acaba ?

Bir cevap yazın