Enjoy Saç ve Vücut Şampuanı

Herkese merhaba sevgili blog ailem. Daha önce güneş kremini kullandığım Enjoy markasının şimdi de Saç ve Vücut Şampuanını kullanmaya başladım. Aslında ikisini aynı zamanda da kullanabilirdim ama nedense bunu ertelemiştim. Bu ürün de aynı şekilde firma gönderisiydi.

enjoy-sun-sac-ve-vucut-sampuani

150 ml’lik bir tüpte bulunan saç ve vücut şampuanı seyahatler için oldukça uygun bir boyutta. Uzunca bir zamandır stok çekmecemde olduğu ve bu sene tatili biraz ertelediğimiz için artık kullanmak istedik. Böyle çok amaçlı kullanımı olan ürünleri Sezer çok sevdiği için kendisi kullandı çoğunlukla.

enjoy-sunenjoy-sac-ve-vucut-sampuani

Enjoy Saç ve Vücut Şampuanının yapısı biraz yoğun. Kokusu ise enfess! Genel olarak biz şampuan olarak kullanmayı tercih ettik. Tüm saç ve cilt tipleri için uygun olduğunu düşünüyorum. Cildi yada saç derisini kurutmuyor. Net olarak nereden temin edebileceğinizi bilmiyorum ama googleda arama yapınca alabileceğiniz online siteler çıkıyor.

enjoy-sun-urunleri

Buraya kadar okuduysanız, teşekkür ederim. Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın