Elite Allık

ELİTE ALLIK (2)

Merhaba! Bugün sizlere uzun zamandır kullandığım hakkındaki düşüncelerimi yazmaya bir türlü fırsat bulamadığım bir üründen bahsedeceğim. Bu ürün rast gele girdiğim kuaför malzemeleri satan bir mağazadan satın aldığım Elite Kozmetik markasına ait allık. Elite Kozmetik son zamanlarda kendini yenileyen ve geliştiren bir Türk firması. Yakın zamanda likit rujlarından denemeyi düşünüyorum.

ELİTE ALLIK (4)

Altı renk seçeneği olan serideki allıkların bendeki numarası 20.

ELİTE ALLIK

Allığın içinde aynası ve minik bir fırçası var. Fırçasının kılları çok sert olduğu için kullanışsız buldum. İlk görselden de anlayacağınız üzere ambalajı oldukça kullanışsız. İlk aldığım gün allığın kapağını açmaya çalışırken elimde kırıldı.

ELİTE ALLIK (1)

İçerisinde hafif ışıltılar bulunduran gül kurusu ve şeftali tonlarında bir allık. Pudralı bir yapısı var ve hafif tozutuyor. Pigmentasyonu gayet iyi. 4/5 saat kadar kalıcılığı var. Yalnız kokusu biraz kötü diyebilirim. Yanaklarıma uyguladığımda bu kokuyu pek hissetmiyorum fakat allığın kapağını açtığımda kokusunu hissediyorum. Sadece günlük makyajlarımda kullanmayı tercih ediyorum. Ben bu allığı yaklaşık bir sene öncesine kadar 10,00 TL’ye satın almıştım. Fakat şuan Elite Kozmetik’in internet sitesindeki fiyatı 27,00 TL. Elite Kozmetik son zamanlarda ürün skalasını genişletince fiyatları da genişletmiş anlaşılan. 27,00 TL’ye çok daha iyi performansı olan allıklar alınabilir diye de dipnot düşüyorum şuracığa. Ürün hakkında söyleyeceklerim bu kadar.

Sevgilerimle…♥

Bir cevap yazın