Elidor Elvin Levinler Saç Kremi

Herkese merhaba güzel ailem. Daha önce neredeyse Elidor‘un tüm serilerinden saç kremlerini denemiş ve çokça memnun kalmışbiri olarak son zamanlarda çıkan By Elvin Levinler serisinden Saç Kremini de denemek istedim. Aslında şampuanını da almak isterdim ama elimde denemem ve yorumlamam gereken birçok şampuan olduğu için o sıra sadece saç bakım kremini almayı tercih ettim.

elidor-elvin-levinler-bakim-kremi

Bu arada şunu söylemeden yazıma başlamak istemiyorum. Bir ara saç kremlerinin boyutu da şampuanlar gibi 600-650 ml’lik devasa boyutlardaydı. Ve hatta indirimli fiyatlarıyla bu Elidor saçkremlerini 10 tl’ye bile aldığımı hatırlıyorum. Şimdi tüm markalar saç kremlerinin boyutunu küçülttü. Özellikle benim gibi saç kremleri olmadan saçlarını açamayan birileri için bu durum bizi hiç hoşnut etmedi bilesiniz.:)

elidor-elvin-levinler-sac-bakim-kremi

Elidor Elvin Levinler Saç Kremi; Saçlara sağladığı hacim desteği ile ön plana çıkan, nar çekirdeği yağı ve C vitaminli özel formüllü Elidor saç bakım kremi,  saçlarınız gün boyu hacmini korumayı vaat ediyor.

  • Bu saç kreminin yapısı pek yoğun değil. Zaten yoğun olmayan saç kremlerini elime alır almaz saçıma neler katmayacağını ilk bakışta anlar oldum.:)
  • Nar kokusu pek hissedilir değil ama kokusu güzel. Duş sonrası saçlarda biraz kokusu kalıyor.
  • Saçlarımı pek yumuşattığını söyleyemem. Gümbür gümbür tv reklamları yapılan bu seriden daha çok beklentim vardı doğrusu. Ben pek memnun kalamadım. Tekrar alacağımı düşünmüyorum.

elidor-elvin-levinler-sac-kremi

Buraya kadar okuduysanız, teşekkür ederim. Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Beni yakından takip etmek isterseniz instagramdan esrauludag_ hesabımdan takip edebilirsiniz. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın