Elidor Doğanın Enerjisi Yoğun Besleyici Kür

Herkese merhaba sevgili okuyucularım. Bugün benim çokk ama çookkk severek kullandığım Elidor Doğanın Enerjisi Saç Kremleri serisinden yeni kullanmaya başladığım Yoğun Besleyici Kür Kakao ve Shea Yağı Bakım Kremini inceleyeceğiz.

elidor-doganin-enerjisi

Eğer boyalı, yıpranmış ve zor açılan saçlara sahipseniz Elidor’un Co-Creations Serisi Saç Kremleri ve Doğanın Enerjisi Saç Kremleri tam size göre! Ben ilk olarak Co-Creations serisinden boyalı saçlar için olan saç kremini indirimde 10 TL gibi uygun bir fiyata alıp çok memnun kalınca ondan sonra farklı markalar kullanamaz oldum desem yeridir. İşimiz gereği arada farklı markaların kremlerini de denesem dönüp dolaşıp Elidor’a gittim..

elidor-doganin-enerjisi-yogun-besleyici-kurelidor

Kremin yapısı bayağı yoğun. Ve misss gibi kakaolu bisküvi gibi kokuyor. Saçlarımı şampuanladıktan sonra saç diplerime değirmeden saç boylarıma masaj yapar hareketlerle uyguluyorum. Yaklaşık 2-3 dakika kadar beklettikten sonra duruluyorum. Sonrasında ise; yumuş yumuş saçlar! Bitince muhakkak serinin diğer kremlerine de bakacağım. Yalnız bundan önce Hindistan Cevizli olanı kullanmıştım. Bununla onu kıyaslayacak olursam bir tık daha yoğun yapısı ve saçlarımda bıraktığı bir iki tık daha yumuşaklıktan dolayı Hindistan Cevizli daha güzel diyebilirim.

elidor-kakao-shea-yagi-sac-kremi

Buraya kadar okuduysanız, teşekkür ederim. Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

2 comments

  1. Merhaba nasılsınız?
    Yazınız için teşekkürler.
    Saçlarınızın yapısı nasıl? Kivirci mi?

Bir cevap yazın