Elidor Doğanın Enerjisi Serisi / Şampuan – Saç Kremi -Şekillendirici

elidor-doganinenerjisi-serisi

Merhaba güzel ailem. Beni özellikle snapchat (makyajdiyari) hesabımdan takip ediyorsanız biliyorsunuzdur; saçlarımla alakalı yeni ürünler denemeyi ne kadar çok sevdiğimi. Aralarında beğenip memnun kaldıklarımı tekrar alıp kullansam da, konu saçlarımsa yeni ürün denemekten zevk alıyorum. Geçtiğimiz aylarda Gratis alışverişim esnasında Elidor markasına ait son çıkan ”Doğanın Enerjisi” serisinden Ginseng kökü içeren şampuan, saç kremi ve şekillendirici üçlüsünü paket halinde indirimde görünce hemen aldım.

elidor-ginsengkoku-sampuan

Angelica kökü içeren diğer seri ise ”Saç uçlarının güçlü görünmesini” vaat ediyor. Ginseng kökü içeren bu seri saçların”Canlı ve dirençli saçlar görünmesini” vaat ediyor. Ginseng bitkisinin kalın ve güçlü kökleri topraktaki vitamin ve mineralleri emerek bitkinin sağlıklı büyümesini sağlıyor. Serinin ginseng kökü içeriğiyle de saçların daha canlı ve kırılmalara karşı güçlü olacağını ifade ediyor.

elidor-sampuan

Öncelikle saç tipimden de bahsetmem gerekirse; boyadan dolayı işlem görmüş, sürekli karışan, ince telli ve uzun saçlara sahibim. Elidor ginseng kökü içeren bu şampuanı bana yaz mevsimini hatırlatıyor. Yoğun bir yapısı var. Saçlarımı tek başına kullanımında da yumuşacık yapıyor. Fakat ben ürünleri beraber kullandığım için daha iyi bir sonuç alıyorum.

elidor-ginsengkökü-saçkremielidor-sackremi

Şampuandan sonra kullandığım saç kremini saç diplerime değirmeden, saç boylarıma uyguluyorum. 2-3 dakika kadar bekledikten sonra duruluyorum. Yumuşacık olan saçlarım bu şekilde daha rahat taranıyor. Aynı zamanda bu seri paraben içermiyor.

elidor-ginsengkoku-sekillendirici

Son aşama olan durulanmayan saç şekillendiriciyi ise ben genelde duş sonrasında saç açıcı spreylerimin yerine saçlarımı daha kolay açabilmek için kullanıyorum. Yine saç diplerime değirmeden, saç boylarıma masaj yapar hareketlerle uygulayıp saçlarımı tarıyorum. Bazı zamanlardaysa saçlarımı hafif kurutup, taradıktan sonra şekillendirmek amacıyla da kullanıyorum.

elidor-sacsekillendirici

Saçlarımda ağırlık yapmıyor ve yağlandırmıyor. Ben bu seriyi çok ama çok sevdim. Hatta snapchatte bu şekillendiriciden de bahsetmiştim. Bitince Angelica kökü içeren seriyi denemeyi şimdiden düşünmeye başladım bile. Bence bu ürünlere bir şans vermelisiniz. Eminim sizde benim gibi çok seveceksiniz.

Sevgilerimle…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

2 comments

  1. Bende saç spreyini kullanıyorum çok güzellll

Bir cevap yazın