Elidor Doğanın Enerjisi Saç Kremi

Herkese merhaba. Saçlarımı boyattıktan sonra, zaten bebek saçlı, zor açılan, zor taranan, sürekli karışan saçlarım daha çekilmez bir hal aldı. Ee durum böyle olunca da bana da bol bol saç kremleri, saç maskeleri tüketmek düşüyor. Daha önce Elidor’un Co Creations Saç Kremini kulllanıp çok memnun kaldığım için son Gratis alışverişimde Elidor Doğanın Enerjisi Saç Kremini aldım. Co Creations Saç Kremi hakkındaki detaylı yazımı okumak isterseniz şuraya tıklayabilirsiniz.

elidor-sac-kremi

Saç Kremi 550 ml’lik devasa boyutta. Bu yüzden uzunca bir süre kullanabiliyorum. Zaten boyalı saçlara sahip olanlar için saç kremleri yada maskeleri çok değerlidir bizim için. Çabuk bittiği ve bolca kullandığımız için assla küçük şişede yada kutuda olmalarını istemeyiz.☺

elidor-doganin-enerjisi-sac-kremi

Kremin yapısı bayağı yoğun. Ve misss gibi hindistan cevizi kokuyor. Saçlarımı şampuanladıktan sonra saç diplerime değirmeden saç boylarıma masaj yapar hareketlerle uyguluyorum. Yaklaşık 2-3 dakika kadar beklettikten sonra duruluyorum. Sonrasında ise; yumuş yumuş saçlar! En sevdiğim!♥☺ Bitince muhakkak serinin diğer kremlerine de bakacağım. Denemek isteyen herkese tavsiye ederim.

elidor-hindistan-cevizi-yagi-bakım-kremi

elidor-sackremi

Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın