Elidor Co-Creations Saç Kremi

Merhaba. Saçlarımı boyattıktan sonra, zaten bebek saçlı, zor açılan, zor taranan, sürekli karışan saçlarım daha çekilmez bir hal aldı. Ee durum böyle olunca da bana da bol bol saç kremleri, saç maskeleri tüketmek düşüyor. Aslında şuan Pantene şampuan kullandığım için yine Pantene saç kremi alacaktım ama Gratis indiriminde Elidor Co-Creations Saç Kremini çok uygun bir fiyatta görünce denemek istedim. Yanılmıyorsam indirimli fiyatıyla 10,00 TL gibi bir fiyata aldım.

elidor-sac-kremi

Açık konuşmak gerekirse şimdiye kadar kullandığım Elidor saç kremlerinden çok da memnun kaldığım söylenemez. O yüzden bu saç kreminden de pek umutlu değildim. Peki neler oldu? Okumaya devam edin…☺

Elidor Co-Creations Saç Kremi (Canlılığını ve Parlaklığını Koruyan Boyalı Saçlar)

Renk koruyucu formülü ile iki aşamalı koruma sağlamayı vaat ediyor.

  • Boyalı saçların canlılığını korur.
  • Parlaklığını korumaya yardım eder.

elidorelidor-sackremi

550 ml’lik devasa boyutta olması çok işime geldi. Genelde saç kremleri şampuanlara nazaran daha küçük boyutta oldukları için sinir oluyorum da.☺ Kremin formülü oldukça yoğun ve en güzeli de çok güzel kokuyor olması bee.☺ Ve yine sevdiğim yanlarından biri de saçlarımı yumu-yumuşacık yapması. Şampuandan sonra saç uçlarımda oluşan o sertliği kolayca yumuş yumuş bir hale getiriyor. Çok mu çok sevdim. Bitince Co Creations serisinin diğer saç kremlerinden de muhakkak deneyeceğim.

elidor-co-creations-sackremi

Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

1 comment

  1. Elidor her zaman tercih ettiğim bir marka değil; ama, bazı ürünlerini ben de beğeniyorum. Kuru şampuanı bunlardan biri mesela. Yalnız bu saç kremi kalımda olsun, yakın zamanda saçıma bioform yaptırmayı düşündüğüm için uçlarını yumuşatmak adına ihtiyacım olabilir 🙂 Güle güle kullan, sevgiler!

Bir cevap yazın