Elidor Co Creations Saç Dökülmelerine Karşı Şampuan & Saç Kremi

elidor-sacdokulmesine-karsi-sampuan

Merhaba! Bugün sizlere yakın zamanda kullanıp bitirdiğim saç ürünlerimden; Elidor’un Co Creations serisindeki Saç Dökülmelerine Karşı Şampuanı ve Saç Kremi’nden bahsedeceğim. Bu ikiliyi geçtiğimiz ay Gratis indiriminde 8,00 TL’ye almıştım. Zaten diğer mağazalarda da ikili fiyatı 10,00 TL gibi makul bir fiyata satılıyor. Her an denk gelebilirsiniz.

elidor-cocreations-şampuan

Elidor’un Dr. Francesca Fusco ile birlikte geliştirdiği Root Lock teknolojisiyle saçları derinlemesine besleme ve daha güçlü saç kökleri vaat ediyor. Ben bu seti saç dökülmesi için değil de kokusunu çok beğendiğim için almıştım aslında. Benimle birlikte saç dökülme problemi yaşayan eşim de kullandı şampuanı. Bu tarz şampuanlar alınca özellikle ona da denetip yorumlarını almayı seviyorum açıkçası. Elidor şampuanların yapısını zaten çoğunuz biliyorsunuzdur da yine de bahsedeyim. Ne kalın ne ince yapıda. Şampuanı az bir miktarda avucunuza aldığınızda tüm saç için yeterli oluyor. Yalnız ben her duşta saçlarımı iki defa şampuanlıyorum. Evet kokusu çok güzel. Duştan çıkınca da sürekli saçlarım mis gibi buram buram kokuyor. Saç dökülmelerine karşı pek bir faydasını gözlemleyemedik. Zaten şampuanı aldığımda da böyle bir etkisini göremeyeceğimizi biliyordum.

elidor-sackremi

Saç kremi 200 ml’lik bir ambalaja sahip. Şampuan 600 ml olunca şampuanı bitirene kadar krem çoktan bitmiş oluyor maalesef. Elidor’un tüm saç kremlerinde olduğu gibi (bana göre) ince yapılı. Saçlarımı anlık yumuşatıyor. Duştan sonra ek olarak herhangi bir durulanmayan saç kremi yada saç bakım yağı kullanmadan saçlarımı tarayamıyorum. Genel olarak iki üründen memnun kaldım diyebilirim ama dediğim gibi saç dökülmeleri adına çok beklentiniz olmasın.

Sevgilerimle…♥

Bir cevap yazın