Eklips Sünger Seti

eklips-sunger-seti

Merhaba güzel ailem. Eklips’in bu son çıkardığı sünger setini sizde gördünüz mü? Ben pembiş renkli olan fondöten süngerinden çok memnunum hatta yedekledim bile. Bunu da kasa arkası indiriminde görünce hemen denemek istedim. Hatta 7,90 gibi komik bir fiyata denk geldiğini de görünce denemek için iyice heyecanlandım.

eklips-makeup-sponge-setmakyaj-sungerleri

Latex içermeyen Eklips’in bu sünger setinin içerisinde bir tane mor renkte fondöten süngeri iki tane de pembiş ve yeşil renkte kapatıcı uygulamak için kullanılacak olan minnoş göz süngeri bulunuyor.

uygun-fiyatli-makyaj-sungeri

Fondöten süngerinin görsel soldaki kuru hali ve sağdaki suya batırılıp suyu emildikten sonra sıkılmış nemli halini görüyorsunuz. Aralarındaki farkı az çok anlayabilmeniz açısından mumun yanına koyup eşit uzaklıktan çektim. ♥ Fark bariz ortada.

eklips-sunger-oncesi-sonrasi

Birde bu şekilde göz süngerleri de dahil olmak üzere üç süngerinde öncesi / sonrası halini fotoğrafladım. Hepsi ıslanınca pufidik pufidik oluyorlar. Fakat fondöten süngerinden memnun kalamadım. Yumuşacık oluyor ıslanınca tamam ama uygularken elimde hep bir ağırlık hissediyorum. Bunun yanında güzel uygulama yapamamam da cabası. Göz süngerlerini fondöten süngerine nazaran bir tık daha beğendim. Eklips’in pembe süngeri hala favorim. Onun hakkında detaylı yazımı okumak isterseniz şurada bulabilirsiniz.

Sevgilerimle…♥

Bir cevap yazın