Eklips Natural Konjac Sünger / Cilt Temizleme Süngeri

eklips-natural-konjac-sponge

Merhaba güzel ailem. Makyaj yapmayı ne kadar çok seviyor olsam da cildimi daha çok seviyorum. Bu sebepten cilt bakımımı asla ihmal etmiyorum. Cilt bakım rutinime son katılan üyelerden bir tanesi de Eklips Natural Konjac Cilt Temizleme Süngeri oldu. Bilmeyenler için Eklips ürünleri Gratis’in kendi bünyesinde olup sadece Gratis Mağazaları‘nda satılıyor.

eklips-konjac-sunger

 Konjac Süngerin vaatlerine gelecek olursak;

  • Cildi kirlerden nazikçe arındırarak, cilde doğal parlaklığını geri kazandırmak.
  • Gözenekleri tıkayan kirlerden arındırmak.
  • Cildin pH seviyesini dengelemek ve
  • Cildin doğal nem dengesini korumaya yardımcı olmak.

eklips-cilt-temizleme-sungeri

Sünger paketin içerisinde ıslak tombiş bir halde sunuluyor. Fakat kullandıktan sonra iyi havalanan serin bir yerde bekletince kuruyor ve taş gibi oluyor. Tekrar suyla birleşince eski yumuş haline dönüyor.
Ben bu süngeri genelde duşta cildime peeling yaparken kullanıyorum. Cilt temizleme ürünümü yüzüme sürdükten sonra konjac süngeri yüzüme masaj yapar hareketlerle uyguluyorum. Bu şekilde cildimin ölü derilerden daha iyi temizlendiğini düşünüyorum.

eklips-konjac-cilt-temizleme-sungeri

Bu ürün benim karmadan yağlıya dönük hassas cildimde herhangi bir probleme sebep olmadı. Zaten ambalajında da hassas ciltlerin kullanımı için ideal olduğunu da belirtiyor. Aynı zamanda 2 ayda bir yenisiyle değiştirilmesi de tavsiye ediliyor. Ben bir sonrakinde beyaz renkli olanını da denemek istiyorum. Fakat kesinlikle her zaman cilt bakım köşemden ayrılmayacaklar.Fiyatı 14,90 TL.

Sevgilerimle…♥

Bir cevap yazın