Eklips Makyaj Fırçalarım

IMG_7274

Merhaba ! Eklips’e ait bu miniş fırça setini anlatacağım sizlere. Görseldeki fırçalar ablamın. Aynı fırçaları bende kullandım fakat setimden bir kaç tane fırça sağlam kaldığından, fotoğraflayamadığım için hazır ablamda yenisini almışken sizlere anlatayım dedim.

IMG_7276.

Genelde seyahatler ve günlük makyajlar için daha uygun olan bu mini fırçalardan en kullanışlı olanı görseldeki allık fırçası. Fırçada yapısına göre kıl yapıları oldukça sık ve yumuşak.

IMG_7277.

Görseldeki fırça baş kısmıyla gövdesinden ayrılana kadar, kaşlarımı doldurmak için kullanıyordum. Kaşlara kavis vermek için uygun bir fırça değil fakat ben kaşlarımda boşluk olan kısımları doldurmak için kullanıyordum.

IMG_7278.

Görseldeki fırça dudak fırçası fakat ben göz pınarlarıma simli far uygulamak için kullanıyorum.

IMG_7279.

Bu fırçayı da baş kısmı gövdesinden ayrılana kadar, concealer/kapatıcı fırçası olarak kullanıyordum. Çok kullanışlı değildi. Sevememiştim zaten.

IMG_7281.

Ve son olarak kaş fırçası.  Kaşlarımı şekillendirmek için severek kullanıyorum. Sonuç olarak; bu fırçaların fiyatına göre performansı yeterli diyebilirim. Fiyatı 8,90 TL . Gratis‘lerde bulabilirsiniz.
Sevgilerimle… ♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress