Eklips Konjac Cilt Temizleme Süngeri

Herkese merhaba güzel ailem. Bugün daha önce farklı rengini kullandığım Eklips Konjac Cilt Temizleme Süngerini inceleyeceğiz. Şöyle ki ürünün indirismsiz fiyatı 20,00 TL ve indirimde olsun olmasın beyaz renkli görselde de gördüğünüz bu süngeri Gratis raflarında bulmak oldukça zor. Geldiği gibi bitiyor herhalde. Yalnız ben indirimde 10,00 TL’ye yakaladım. 🙂

eklips-konjac-cilt-temizleme-sungeri

 Konjac Süngerin vaatlerine gelecek olursak;

  • Cildi kirlerden nazikçe arındırarak, cilde doğal parlaklığını geri kazandırmak.
  • Gözenekleri tıkayan kirlerden arındırmak.
  • Cildin pH seviyesini dengelemek ve
  • Cildin doğal nem dengesini korumaya yardımcı olmak.

eklips

Sünger paketin içerisinde ıslak tombiş bir halde sunuluyor. Fakat kullandıktan sonra iyi havalanan serin bir yerde bekletince kuruyor ve taş gibi oluyor. Tekrar suyla birleşince eski yumuş haline dönüyor.
Ben bu süngeri genelde duşta cildime peeling yaparken kullanıyorum. Cilt temizleme ürünümü yüzüme sürdükten sonra konjac süngeri yüzüme masaj yapar hareketlerle uyguluyorum. Bu şekilde cildimin ölü derilerden daha iyi temizlendiğini düşünüyorum.

eklips-konjac--sungerikonjac-sunger

Bu ürün benim karmadan yağlıya dönük hassas cildimde herhangi bir probleme sebep olmadı. Zaten ambalajında da hassas ciltlerin kullanımı için ideal olduğunu da belirtiyor. Aynı zamanda 2 ayda bir yenisiyle değiştirilmesi de tavsiye ediliyor. Fakat kesinlikle her zaman cilt bakım köşemden ayrılmayacaklar.

Buraya kadar okuduysanız, teşekkür ederim. Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın