Egos Fix Güçlü Tutuş Killi Wax

EGOS-FİX-KİLLİ WAX

Merhaba! Bugün sizlere her zamanki kozmetik rutinimden farklı olan bir üründen yani Egos Fix Killi Wax’tan bahsetmek istedim. Biz bu ürünü eşimle birlikte kullanıyoruz. Görselde gördüğünüz gibi üründen iki tane var. Biri benim biri eşimin değil tabiki.

EGOS-FİX-KİLLİ WAX

Birini yeni bitirdik. Diğerini de yeni aldık. Bu güzel ürün bittikçe aldığımız ürünlerden. Eczacıbaşı Firması tarafından üretilen Egos markası bence en iyi wax markalarından. Saçlarım uzun olduğu ve bakımı zor olduğu için ben saçlarımı duştan sonra sürekli ördüğüm için ertesi gün saçlarımı açtığım zaman saçlarım şekillenmiş oluyor. Şekillenmiş saçıma bir fındık büyüklüğünde alıp avuçlarımın arasında waxı ısıttıktan sonra uyguluyorum. Yapısı biraz yoğun olduğu için ürünü ısıtmadan uygulamak zor olur. Saçımın şeklinde herhangi bir bozulma olmuyor. Ürün kuru ve nemli saça uygulanabiliyor. Her iki kullanımda da iyi sonuç alıyorum.  İçerisinde kil mineralleri olduğu için saçtaki yağı emerek mat bir görünüm veriyor. Saçlarda kalıntı bırakmıyor ve kolay temizleniyor. Ben sık kullanmıyorum fakat eşim sürekli kullanıyor. Oda çok memnun. Hitap ettiği kitle olarak kokusu haliyle erkeksi ve biraz ağır. Özellikle bayanlar kullanacaksa kokuya hassasiyeti olanlar için uygun olmadığını da söylemeliyim. Kullandıktan 15-20 dakika kadar sonra o kadar etkisi kalmadığından benim için bir sorun olmadı.

EGOS-FİX-KİLLİ WAX (1)

Wax 100 ml ve öyle kolay kolay tükenmiyor.
Fiyatı 16,00 TL.
Keyifli Bakımlar…
Sevgilerimle… ♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

9 comments

 1. 16 lira çok son ne olur ?

 2. Merhaba! Ya bende bundan aldım bugün kullanım tarihi 2016 diyor ve üstünde koruyucu plak yoktu normal mi?

  1. Üzerinde koruyucu plak yok Egos’ta. Kullanım tarihi konusunda ise bir fikrim yok maalesef…

 3. Saç döküyo mu bu bende aldım ??

  1. Eşim dökmediğini söylüyor. Saç tipinize bağlı olarak değişebilir bilmiyorum…

   1. Saçım yumuşak hiç jole kullanmadim

    1. Güzel yanı jöleden farklı olarak saçları birleştirmeden ve sertleştirmeden şekil vermesi…

 4. Merhabalar ben de bu ürünü merak edip araştırdım genel de yorumlar iyi yönde sizin blogunuz da bu doğrultuda fakat kafami kariştıran bunların numarası yani siz iki nolu numarayı tercih etmissiniz aralarında nasil bir fark acaba?

  1. Merhaba canım bizim kullandığımız killi olan. Numarasına hiç dikkat etmedim. İçerikleri farklı o yüzden biz killi olandan memnunuz ♥

Bir cevap yazın