Eglantine Lip Balm/Dudak Bakım Kremi

IMG_6233

Merhaba! Günümüz çikolata tadında geçsin diye severek kullandığım firma tarafından bana gönderilen bu ürünü sizlere anlatmak istiyorum. Pek lip balm kullanan bir insan değildim şimdiye kadar. Daha önce kullanıp yorumladığım Watsons Dudak Bakım Kremi (Lip Balm) yazımı okumak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.
Gelelim Eglantine markasına ait bu güzelliğe. Böyle miniş bir ambalajın içinde olduğuna bakmayın. Sanırım bana uzun bir süre eşlik edecek.

IMG_7157

Dudaklarda asla yapış yapış bir his bırakmıyor. Sürdükten hemen sonra emiliyor ve nemli bir his bırakıyor. En güzeli ise ” Dudağımda lip balm vaaarr…!!” diye haykırmıyor. Eglantine Watsons’ın lip balmına göre yapısı biraz daha sert fakat dudaklara sürülürken yumuşacık oluyor ve vazelin sürmüş gibi değil dudaklara hafif bir canlılık verip nemlendiriyor.

IMG_7160

Ürünün beyaz olduğuna bakmayın. Çikolatamsı kokusu insanı cezbediyor. Onarıcı etkisi olduğunu söyleyemem. Dudaklarımı anlık nemlendirmek istediğim zamanlarda kullanıyorum. Satış fiyatı 7,00 TL olan bu tatlış dudak bakım kremini buraya tıklayarak satın alabilirsiniz.
Sevgilerimle… ♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın