Eda Taşpınar Yoğun Işıltılı Bronzlaştırıcı Yağ

Merhaba! Birkaç senedir yaz tatiline giderken hep almayı atladığım yada yerine başka bir ürün yanıma aldığım Eda Taşpınar Yoğun Işıltılı Bronzlaştırıcı Yağı bu sene nihayet aldım!♥

eda-taspinar-yogun-isiltili-bronzlastirici-yag-

Bayağı detaylı anlatacağım hazırsanız. 🙂

Öncelikle kullanımından bahsedeyim;

  •  Ürün güneşe çıkmadan önce tüm vücuda uygulanıyor. Güneşten korunmak için terledikten, yüzdükten ve havlu ile kurulandıktan sonra işlemi tekrarlamak gerekiyor. Güneşte uzun süre kalındığında uygulamanın 2 saatte bir yenilenmesi gerekiyor.

eda-taspinar-yogun-isiltili-bronzlastirici-yag

Bu fotoğrafları tatile gitmeden önce çekmiştim. Tatilde çektiğim görseller de aşağıda mevcut. Hatta kolumdaki bronzluğu ve ışıltısını da göstermeye çalıştım.

eda-taspinar-yogun-isiltili-bronzlastirici-yag-kullananlar

Ürün 200 ml’lik bir şişede bulunuyor. Bayağı simli bir yapısı var. Fakat sürdüğünüzde vücutta öyle şişede durduğu gibi durmuyor. Çok doğal da duruyor diyemem çok abartı da. İkisinin arası hoş birşey bu.♥

eda-taspinar-yogun-isiltili-bronzlastirici-yag-kullananici-yorumlarieda-taspinar

  • Ürünün yapısı isminden de anlaşılacağı üzere yağ formunda. Bol simli bir yağ düşünün. Kokusu kakao yağı gibi. Hoş bir kokuya sahip.
  • Ben tatilde güneşe çıkmadan, genelde havuza, denize girmeden yarım saat kadar öncesinde güneş kremimi sürüp üzerine bu yağı sürüp çıkıyordum. Havuza girip çıktıktan sonra her saat başı hem güneş kremimi hem de bu yağı yeniliyordum. Fakat böyle yapınca tatilin ilk 2-3 günü güneş kremim de çok etkili olduğu için fazla bronzlaşamadım.
  • Tatilimizin bitmesine son 2 gün kala güneş kremimi sıklıkla yenilemeyince bu yağ sayesinde istediğim bronzluğu yanmadan elde ettim.
  • Özellikle kol ve bacaklarda görüntüsü harika. Yaz aylarında kısa elbiseler giyiniyorsanız bacaklar harka görünüyor. Ben kollarıma da boca ediyorum. Hatta uzun bir mesafeye gitmiyorsam boyun ve dekolte bölgeme de sürüyorum.
  • Eğer aşırı sıcak bir şehirde yaşıyorsanız kollarınıza sürüp üzerine uzun kollu gömlek vs giymeyin. Ben bir kez o hatayı yaptım ne mantıkla yaptım bilmiyorum ama gün boyu gömlek üzerime yapıştı vıcık vıcık oldum.
  • Neyse efendim üründen denemek istiyorsanız güneş kreminizi ihmal etmeden denemenizi tavsiye ederim. Ben sonraki seneler için Eda Taşpınar’ın diğer ürünlerini de denemeyi düşünüyorum.

eda-taspinar-bronzlastiricieda-taspinar-bronzlastirici-yag

Buraya kadar okuduysanız, teşekkür ederim. Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Beni yakından takip etmek isterseniz aktif olarak kullandığım İNSTAGRAM hesabımdan takip edebilirsiniz. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir yanıt yazın