Ecowell Cilt Bakım Ürünleri İncelemesi

ecowell-cilt-bakim-urunleri

Merhaba. Geçtiğimiz hafta Ecowell.com.tr tarafından güzel hediyeler aldım. Ecowell ürünleriyle ilk kez tanışıyorum ve bir inceleme yazısıyla sizlerle de bu ürünleri paylaşmak istedim. Öncelikle markadan biraz bahsetmek istiyorum.

ECOWELL, SİZİ DOĞAYLA BULUŞMAYA ÇAĞIRIYOR!

”Her gün kendinize bir iyilik yapmak istiyor musunuz? O zaman Ecowell’in sesine kulak verin. Cildinize ve saçlarınıza gerçek özeni göstermenin, yılların götürdüklerini geri vermenin, onları bugüne kadar maruz kaldıkları kimyasalların etkisinden kurtarmanın zamanı geldi.”

”ICEA sertifikalı Ecowell doğal ve organik içerikli ürünler, doğanın zengin kaynaklarını size sunuyor. Cildiniz ve saçlarınız, doğal ve organik içeriğe sahip ürünlerle sağlık kazanıyor, korunuyor ve her zamankinden daha bakımlı görünüyor. ” Diyorlar.

ecowell-urunleri

Ecowell Ailesi benim için de Tonik, Makyaj Temizleme Sütü, Nemlendirici Yüz Kremi ve İntim Temizleyici göndermişler. Gelin birde ürünleri yakından inceleyelim…
Ecowell ürünlerinin ambalaj tasarımları geri dönüştürülebilir kraft kartondan yapılmış. Doğal içeriklerine ek olarak ürünlerin dış tasarımlarında da bu konuya özen göstermeleri bence çok iyi olmuş.
Tonikler vazgeçilmez cilt bakım ürünlerimden. Elimdekiler bitince hemen kullanmaya başlayacağım. Çok merak ediyorum.

ecowellecowell-tonik

Özellikle göz makyajlarımı çıkarırken vazgeçemediğim ürünlerden. Makyaj temizleme sularından ziyade makyaj temizleme sütleri göz çevresine daha hassas davranıp, göz çevremizi yormuyorlar. Tabii ki kullanıma göre de değişir fakat yapıları itibariyle ben bunları daha çok seviyorum. Yakın zamanda da Ecowell Makyaj Sütünü kullanmaya başlayacağım hemen…

ecowell-makyaj-temizleme-sutuecowell-makyaj-temizlemesutu

Karma yada yağlı bir cilt tipine sahipseniz (şayet ben karma cilt tipine sahibim) cildinize uygun bir nemlendirici krem bulmak çok zordur. Çünkü nemlendirici kremlerin genel yapısı itibariyle ciltte bir ağırlık oluşturuyorlar. Ve ben bu duruma asla katlanamıyorum. Ecowell Nemlendirici Yüz Kreminin vaadi ise; ”Ciltte yağlı ve yapışkan bir his bırakmadan hızlıca emilmek.” Bu konu oldukça ilgimi çekti. 🙂 Kullanınca hemen yorumlarımı da sizlerle paylaşacağım.♥

ecowell-urunlerecowell-nemlendirici-kremecowell-yuz-bakim-kremi

Ecowell İntim Temizleyici; bu tarz ürünleri kullananların tercih edebileceği ürünler arasında olabilir.

ecowell-intim-jeli

Şuan sadece kısa bir inceleme yaptık. Ürünleri kullandığım zaman inceleme yazılarını da paylaşacağım elbette. Sizde Ecowell ürünlerini online olarak almak isterseniz şuraya tıklayarak satın alabilirsiniz.

Sevgilerimle…♥

Bir cevap yazın