Ecotools 2’li Göz Fırça Seti

Merhaba güzel ailem. Uzun süredir o kadar yoğun geçiyor ki günlerim. Bilgisayarın başına sadece işlerim, maillerim vs için oturabildiğimden dolayı bloğa ancak fırsat bulabildim. Bugün burada inceleyeceğimiz ürün ise; Ecotools 2’li Göz Fırça Seti.

ecotools-ikili-goz-firca-seti

1 ayda aldığım makyaj fırçalarının haddi hesabı yok diyebilirim. Bu kadar fırçayı ne yapacağım bilmiyorum.☺Hatta şuan 3 fırça daha sipariş verdim onları bekliyorum. Neyse bu kadar vıdı vıdı yeter. Konumuza dönelim. Ecotools ikili fırça setini hep merak ediyordum ama indirimde hiç yakalayamıyordum. Yakaladığım nadir anlarda farklı ürünlerde aldığım için hep ikinci planda kalıyordu. En son Eveshop indiriminde 26 TL gibi bir fiyata görünce hemen aldım.

ecotoolsecotools-2li-goz-firca-seti

Paketin içerisinde çift taraflı iki fırça bulunuyor. Biri far karıştırma fırçası ve minik düz fırça, diğeri ise kesik uçlu eyeliner ve düz fırçadan oluşuyor. Benim bu ikiliyi alma sebebim ise tamamen far karıştırma fırçası içindi.

ecotools-makyaj-fircalari

Benim göz kapağımla kaşım arasındaki mesafe küçük olduğu için genelde geniş olmayan far fırçalarını kullanmak daha iyi oluyor. Yalnız bu far fırçası bayağı dar olduğu için sadece kris bölgesi için kullanmaya uygun. Farı geniş bölgelere yaymak için kullanımı mümkün değil. Bu sebepten pek beklentimi karşılamadı. Diğer fırçalar ise normal yapması gereken şeyleri yapıyorlar.☺ Kalitesi falan da gayet güzel. Dökülme vs de yapmıyorlar. Genel olarak güzel. İndirimde alınabilir.

ecotools-goz-firca-setiecotools-far-fircalari

Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın