Dr. Cevdet Tuna Beyazlatıcı Diş Macunu

Herkese merhaba. Farmasi Mart Ayı itibariyle toplamda 41 çeşit yeni ürün çıkardı. Bunların arasında 3 farklı çeşiti bulunan Dr. Cevdet Tuna Beyazlatıcı Diş Macunları da bulunuyor. Bizde Farmasi’nin diş macunlarını çok sevdiğimiz için hemen aldık. Yazımı detaylandırmadan önce; 

♥ Bu ürünü sipariş vermek veya Üye Olmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz hanımlar ♥

İşaretli Alanların *Doldurulması Zorunludur.

drcevdettuna-beyazlatici-dis-macunu

Yukarıda da bahsettiğim gibi bu seride “Okaliptüslü, Tatlı Naneli ve Neem Özlü Diş Macunu” olmak üzere toplamda 3 farklı çeşiti mevcut. Ben Tatlı Naneli Diş Macununu denemek istediğim için ilk etapta bunu aldım. Bu seriyi diğer diş macunlarından ayıran bir özelliği var ki; tamamen katkı maddesiz olması.

Dr. Cevdet Tuna Beyazlatıcı Diş Macunlarının içerisinde;

  • SLS,
  • GLUTEN,
  • FLORİD,
  • RENKLENDİRİCİ ve
  • SERT AŞINDIRICILAR bulunmamaktadır.

Sırf bu sebepten bile gönül rahatlığıyla alıp, kullanıyoruz.

farmasi-dr-cevdet-tuna-beyazlatici-dis-macunu

Diş macunu 100 gramlık, yeşil, parlak bir ambalajda. Ambalajı çok şık olmuş. ☺ Bunun yanısıra yapısı çok fazla yoğun değil. Ve temiz içerikli olduğu için fazla köpürmüyor. Fakat dişleri güzel temizliyor. Ağızda bıraktığı hafif nane kokusu da ferahlık veriyor. Eşimle genel olarak memnun kaldık. Bitince diğer çeşitlerini de muhakkak deneyeceğiz.

dr-cevdet-tuna-beyazlatici-dis-macunudr-cevdet-tuna-tatli-naneli-dis-macunu

Eğer sizde Farmasi Ürünlerinden yada herhangi bir Farmasi ürünü satın almak isterseniz @FARMASİHİKAYESİ instagram sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi’ye üye olarak kendi ürünlerinizi %30 ve %40 indirimli olarak almak yada ürünleri satarak kazanç sağlamak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz…♥ Şuradaki yazıma numaranızı bırakırsanız ise sizinle iletişime geçerek sistemi detaylı anlatıp, üyeliğinizi gerçekleştirebiliriz.

NOT: Fotoğraflarımın Ve Yazılarımın Telif Hakkı Bana Aittir.Herhangi Bir Sayfada Paylaşılması Yasaktır. ✖ Yapanlar Hakkında Cezai İşlem Başlatılacaktır.

Hoşçakalın…♥

Bir cevap yazın