Dr. Cevdet Tuna Baby Serisi

Herkese merhaba sevgili blog okuyucularım.  Farmasi’den tüm ürünleri denedim diyordum ki evimize bir meleğin katılmasıyla birlikte DR. CEVDET TUNA BABY SERİSİ ürünlerini de denemeye başladık.☺ Yazımı detaylandırmadan önce; Farmasi Direktörü olarak benimle iletişime geçip;

Bu ürünü sipariş vermek veya Üye Olmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. 🙂

farmasi-baby-serisi

Dr. Cevdet Tuna Baby Serisi ?

Ben yorumlarımı fotoğrafların üzerinde belirttiğim için tekrar yazı haline uzun uzadıya dökmeyeceğim ve kısaca seriden bahsedeceğim. ➡ SERİNİN EN DEĞERLİ VE TERCİH SEBEBİM OLAN ÖZELLİKLERİNDEN BİRİSİNİN İÇERİĞİNDE ZARARLI VE SERT KİMYASALLAR BULUNDURMAMASI. ❌
Hatta bu serimiz daha çıkmadan önce piyasadaki farklı ve oldukça ünlü bir markadan bebeğimin ürünlerini almayı düşünüyordum. Fakat ürünlerimiz çıktıktan sonra lansmanına katılıp ürünleri birebir görüp, hatta içeriklerini inceleyip, kendi cildimde denedikten sonra kararım değişti ve diğer markadan oldukça uygun fiyata gelen, son derece kaliteli ve zararlı içerik bulundurmayan baby serimizi aldım. 
.
Öncelikle bebeklerin İnce epidermis tabakalarından ötürü son derece hassas bir cilt yapısına sahip olmaları kullanılan ürünlerin hissiyat özellikleri de düşünülerek %100 organik Hodan Yağı içerikleri ile Hazırlanan Baby serimizden biz çok memnun kaldık.??

dr-cevdet-tuna-baby-serisi

Peki Hodan Yağı Nedir?
Hodan 1500 yıldan daha uzun süredir kullanılan tüketilen ve faydaları bilinen bir bitkidir. Hodan yağı içerik olarak Gamma linolenik asit adı verilen çok değerli bir yağ asidi bakımından en zengin doğal Yağdır cildi nemlendirici cildin kurumasını önleyici özelliği ile bilinir.
➡ Hodan yağı aynı zamanda bebeklerde saçlı deride oluşan konak oluşumunu da engeller.

Şampuan da sabun da göz yakmıyor.?? Sabunu bebeğimin saçlarını yıkarken de tercih ediyorum.?

farmasi-bebek-sampuanifarmasi-pisik-kremifarmasi-bebek-sabunu

Eğer sizde Farmasi Ürünlerinden yada herhangi bir Farmasi ürünü satın almak isterseniz; FARMASİHİKAYESİ instagram sayfamdan benimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi’ye üye olarak kendi ürünlerinizi %30 ve %40 indirimli olarak almak yada ürünleri satarak kazanç sağlamak istiyorsanız şuraya bırakacağım linkten üye olabilirsiniz…♥ Buradaki yazıma numaranızı bırakırsanız sizinle iletişime geçerek sistemi detaylı anlatıp, üyeliğinizi gerçekleştirebiliriz.

NOT: Fotoğraflarımın Ve Yazılarımın Telif Hakkı Bana Aittir.Herhangi Bir Sayfada Paylaşılması Yasaktır. ✖ Yapanlar Hakkında Cezai İşlem Başlatılacaktır.

Hoşçakalın…♥

Bir cevap yazın