Dove Yıpranmış Saçlar İçin Yoğun Onarıcı Şampuan

dove-şampuan

Merhaba güzel ailem. Haftanın ilk gününden ilk yazımla yine buradayım. Aslında benim geçen ay aldığım fakat bu ay deneme fırsatı bulabildiğim Dove markasına ait yıpranmış saçlar için onarıcı şampuanından bahsedeceğim. Hakkında bayağı bir övgü okuduğum Dove şampuanı denk gelince denemek için kayıtsız kalamadım açıkçası. Saçlarıma iyi gelen bazı markaların şampuanları olsa da farklı şampuanlar denemeyi seviyorum.

dove-yıpranmışsaçlariçin-şampuan

Gratis indiriminde ikili paketi sanırım 11,00 TL’ye satın almıştım. Paketin içerisinde 600 ml’lik şampuan ve tarak bulunuyor. Keratin onarım teknolojisi içeren Dove yoğun onarıcı şampuanı ve saç bakım kremi saç yüzeyini anında onarıp, saçı içeriden derinlemesine beslemeyi, ürünü her kullandığımızda saçlarımızın onarılıp, güçlenip ve güzelleşeceğini vaat ediyor.

doveşampuan

Şampuanları genelde saç kremiyle birlikte kullandığım için bu şampuan saçlarımı sertleştirirse saç kremini de alıp beraber kullanmak istiyordum. Şampuanın kremsi yoğun bir yapısı var. Saçlarımı çok güzel bir şekilde yumuşattığı için saç kremine ihtiyaç duymadım. Her kullanımdan sonra saçlarım sağlıklı ve parlak görünüyor. Çok beğendim.

Sevgilerimle…♥

Bir cevap yazın